Výsledky jednotlivých kol

datumnázev
11. 5. - 12. 5. 2024PRORODEO TOUR 2024 1. kolo Halter Valley
25. 5. - 26. 5. 2024PROTON THERAPY PRORODEO TOUR 2024 2. kolo, Halter Valley, 25.-26.5.

Průběžné výsledky týmových disciplín v roce 2024

tým / Ranch Sorting #OPENpočet bodůpočet bodovaných umístěnípočet časůpočet hlav
1. Sergio Silvera - Hendrik Christoffel Steyn112427
2. Sergio Silvera - Bohumila Steyn Dufková61325
3. Nikola Jandová - Denisa Jandová51315
4. Sergio Silvera - Kamila Hlačíková41318
5. Lída Kadlecová - Denisa Jandová41215
6. Petr Stříbrný - Lukáš David31214
7. Lucie Zeithamer - Petra Mikasová3127
8. Sergio Silvera - Jakub Muška21417
9. Viktor März - Lenka Maršálková21316
10. Petr Stříbrný - Andrea Neradová11316
11. Denisa Jandová - Lukáš David11212
tým / Ranch Sorting #6počet bodůpočet bodovaných umístěnípočet časůpočet hlav
1. Jan Löwy - Nikol Tejmerová61316
2. Nikola Jandová - Michal Červený61214
3. Jan Löwy - Andrea Hošková51212
4. Viktor März - Jan Löwy51211
5. Adriana Zítková - Hendrik Christoffel Steyn42321
6. Eliška Jandová - Lída Kadlecová41318
7. Eliška Jandová - Lucie Zeithamer4129
8. Kamila Hlačíková - Hendrik Christoffel Steyn32217
9. Kamila Hlačíková - Jakub Muška31110
10. Nikola Jandová - Eliška Jandová21317
tým / Team Penning #OPENpočet bodůpočet bodovaných umístěnípočet časůpočet hlav
1. Nikola Jandová - Eliška Jandová - Denisa Jandová6126
2. Viktor März - Andrea Neradová - Lenka Maršálková5125
3. Sergio Silvera - Hendrik Christoffel Steyn - Bohumila Steyn Dufková4113
4. Petr Stříbrný - Hendrik Christoffel Steyn - Bohumila Steyn Dufková3113
5. Michal Červený - Petr Stříbrný - Štěpánka Stříbrná2113
6. Natálie Humhalová - Andrea Neradová - Jakub Muška1113
tým / Team Penning #8počet bodůpočet bodovaných umístěnípočet časůpočet hlav
1. Natálie Humhalová - Nikola Jandová - Eliška Jandová6122
2. Natálie Humhalová - Viktor März - Jan Löwy5113
3. Štefan Šulík - Kateřina Šoltysová - Roman Belšán4113
4. Natálie Humhalová - Jan Löwy - Nikol Tejmerová3112
5. Natálie Humhalová - Jan Löwy - Andrea Hošková2112
6. Natálie Humhalová - Václav Dvořáček - Nikol Tejmerová1112
tým (hlavař - nohař) / Team Roping #OPENpočet bodůpočet bodovaných umístěnípočet časůpočet hlav
1. Dominika Nová - Vlastimil Kozlovský7240
2. Dominika Nová - Klára Patová6130
3. Michal Šandera - Vlastimil Kozlovský5130
4. Martin Srbený - Pavel Laštovka5120
5. Klára Patová - Pavel Laštovka4120
6. Klára Patová - Monika Týglová4120
7. Tomáš Cheníček - Klára Patová3120
8. Michal Šandera - Pavel Laštovka3110
9. Dominika Nová - Pavel Laštovka2120
10. Michal Šandera - Martin Srbený2110
11. Dominika Nová - Petra Mikasová1120
tým / 3 Man 2 Gates #OPENpočet bodůpočet bodovaných umístěnípočet časůpočet hlav
1. Eliška Jandová - Natálie Nováčková - Denisa Jandová61213
2. Michal Červený - Barbora Němečková - Lukáš David51212
3. Hendrik Christoffel Steyn - Andrea Neradová - Bohumila Steyn Dufková41212
4. Kateřina Šoltysová - Andrea Neradová - Jakub Muška31212
5. Michal Červený - Natálie Nováčková - Denisa Jandová21211
6. Hendrik Christoffel Steyn - Jakub Muška - Bohumila Steyn Dufková11211
tým / 3 Man 2 Gates #8počet bodůpočet bodovaných umístěnípočet časůpočet hlav
1. Štefan Šulík - Jan Löwy - Kateřina Šoltysová6129
2. Natálie Humhalová - Jan Löwy - Nikol Tejmerová5126
3. Štefan Šulík - Nikol Tejmerová - Andrea Hošková4117
4. Adriana Zítková - Kamila Hlačíková - Hana Štochlová3115
5. Natálie Humhalová - Jan Löwy - Andrea Hošková2113
6. Natálie Humhalová - Viktor März - Jan Löwy1112

Průběžné výsledky samostatných disciplín v roce 2024

jezdec / Breakaway Ropingpočet bodůpočet bodovaných umístěnípočet časůpočet hlav
1. Klára Patová (HV Hollywood Docs)11255
2. Michal Šandera (Ash Geereolena)9233
3. Pavel Laštovka (Sara Genuine Smartaz)6133
4. Petra Mikasová (Chelsi little bar)3111
jezdec / Ranch Cuttingpočet bodůpočet bodovaných umístěnípočet časůpočet hlav
1. Jan Löwy (Surprise Boogie)9240
2. Denisa Jandová (Play With Boon)9240
3. Michal Červený (Silver Pepto Magic)9240
4. Michal Šandera (Spook Dual Cat)6140
5. Kateřina Šoltysová (Flika)5240
6. Lenka Maršálková (Royal Warrior Marshal )3120
7. Michal Šandera (Dracarys Bar Vadis)2140
8. Denisa Jandová (Silver Asterix Cat)1120
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení