Klasifikace jezdců

These numbers are used only for the needs of the PRCzA association. They does not reflect classification of any association or organisation.

Jezdi, kteří se chtějí účastnit závodů pořádaných asociací PRCzA v disciplínách Team Penning, Ranch Sorting a Team Roping, a nenajdou své jméno v seznamu, zatím známku pro letošní rok nemají, a je jejich povinností si o ni včas zažádat.

Známky se na základě výkonosti jezdců mohou měnit i v průběhu sezóny.

Všechny pokyny k obdržení známky naleznete zde: Klasifikační formulář.pdf

Pro pohodlnější vyhledávání doporučujeme použít klávesy Ctrl + F (Mac: Command + F) a vložení jména.

Penning/Sorting
Zuzana Brůjová5
Lukáš David5
Bohumila Dufková5
Peter Dula5
Radek Holub5
Zdeněk Janeček5
Šárka Janečková5
Jiří Jankásek5
Jiří Jaroš5
Bohuslav Kolář5
Martina Kolářová5
Martina Malinová5
Petr Stříbrný5
Lenka Svobodová5
Zuzana Uchytilová5
Denisa Bursíková4
Petr Čtrnáctý4
Michaela Janečková4
Testovací Jezdec 24
Pavel Laštovka4
Dominik Libicki4
Petra Mikasová4
Jakub Muška4
Barbora Němečková4
Zuzana Nerádová4
Eliška Nyklová4
Milan Pata4
Klára Patová4
Andrej Posselt4
Václav Pubrdle4
Monika Spilková4
Petra Straková4
Štěpánka Stříbrná4
Monika Týglová4
Nela Vavrová4
Michal Vitásek4
Silvie Bartošová3
Roman Belšán3
Jaroslav Bilski3
Tereza Čejchanová3
Tereza Chamradová3
Tomáš Cheníček3
Barbora Čtrnáctá3
Richard Debera3
Daniel Dolejš3
Jarek Gmurczyk3
Kryštof Jaromír Gregera3
Marie Grygerová3
Lenka Haladová3
Barbora Halová3
Andrea Hošková3
Libor Hrzán3
Denisa Jandová3
Andrea Jankásková3
Lída Kadlecová3
Veronika Kernová3
Vlastimil Kozlovský3
Aneta Langášová3
Simona Laštovková3
Jan Löwy3
Lenka Maršálková3
Petra Molčanová3
Andrea Neradová3
Dominika Nová3
Natálie Nováčková3
Irena Plačková3
Lukáš Ruta3
Lukasz Slowik3
Kateřina Šoltysová3
Hendrik Christoffel Steyn3
Nikol Tejmerová3
Tereza Veselá3
Lucie Zeithamer3
Karolína Bálková2
Veronika Bosáková2
Matúš Breznický 2
Luboš Chamrad2
Daniel Krejčí2
Jakub Malina2
Karel Šamal2
Klára Sochorová2
Dominik Švihel2
Anna Vejmelková2
Bartek Wysocki2
Jana Zdeňková2
Michal Červený1
Václav Dvořáček1
Viktorie Hanáková1
Viktor März1
Adéla Matoušková1
Veronika Pašková1
Julie Pravdová1
Michala Rázková1
Ludmila Roudová1
Petr Straka1
Tamara Stříbrná1
Vladimíra Svobodová1
Adéla Urbanová1
Šárka Vejmelková1
Hlavaři
Antonín Frinta5E
Milan Pata5E
Radek Holub5
Petra Mikasová4E
Jiří Jankásek4
Lukasz Slowik4
Jaroslav Bilski3E
Libor Hrzán3E
Pavel Laštovka3E
Dominik Libicki3E
Klára Patová3E
Tomáš Cheníček3
Jarek Gmurczyk3
Andrea Jankásková3
Helena Kašperová3
Bohuslav Kolář3
Vlastimil Kozlovský3
Dominika Nová3
Martin Srbený3
Michal Vitásek3
Silvie Bartošová2
Veronika Bosáková2
Richard Debera2
Testovací Jezdec 22
Eliška Nyklová2
Nohaři
Radek Holub5E
Milan Pata5
Klára Patová4E
Antonín Frinta4
Michal Vitásek4
Jaroslav Bilski3E
Jarek Gmurczyk3E
Jiří Jankásek3E
Vlastimil Kozlovský3E
Pavel Laštovka3E
Dominik Libicki3E
Petra Mikasová3E
Monika Týglová3E
Marie Končelová3
Silvie Bartošová2
Tomáš Cheníček2
Richard Debera2
Testovací Jezdec 22
Bohuslav Kolář2
Martin Srbený2
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení