Výsledky jednotlivých kol

datumnázev
7. 5. - 8. 5. 2022PRORODEO TOUR 2022 1. kolo, Halter Valley, 7. - 8. 5.
4. 6. - 5. 6. 2022PRORODEO TOUR 2022 2. kolo, Radotín, 4. - 5. 6.
10. 6. - 11. 6. 2022PRORODEO TOUR 2022 Výstaviště České Budějovice 10. - 11. 6.
25. 6. - 26. 6. 2022PRORODEO TOUR 2022 3. kolo, Halter Valley, 25. - 26. 6.

Průběžné výsledky týmových disciplín v roce 2022

tým / Ranch Sorting #OPENpočet bodů
Eliška Nyklová - Jakub Malina10
Zuzana Nerádová - Václav Pubrdle10
Natálie Nováčková - Denisa Jandová6
Štěpánka Stříbrná - Martina Malinová6
Lenka Svobodová - Lukáš David5
Anna Vejmelková - Denisa Bursíková4
Petr Stříbrný - Barbora Němečková4
Michaela Janečková - Lukáš David3
Petr Stříbrný - Martina Malinová3
Barbora Němečková - Martina Malinová3
Jakub Malina - Lída Kadlecová2
Eliška Nyklová - Lukáš David2
Zuzana Nerádová - Petr Stříbrný2
Martina Kolářová - Natálie Nováčková1
Eliška Nyklová - Lída Kadlecová1
Martina Kolářová - Kateřina Šoltysová1
tým / Ranch Sorting #6počet bodů
Natálie Nováčková - Denisa Jandová12
Andrea Neradová - Denisa Jandová6
Veronika Kernová - Denisa Jandová6
Matúš Breznický - Václav Pubrdle5
Julie Pravdová - Nela Vavrová5
Štěpánka Stříbrná - Ludmila Roudová4
Jan Löwy - Kateřina Šoltysová4
Petr Stříbrný - Ludmila Roudová4
Tamara Stříbrná - Petr Stříbrný4
Kateřina Šoltysová - Roman Belšán3
Tamara Stříbrná - Martina Malinová3
Barbora Němečková - Jakub Malina2
Jakub Malina - Lída Kadlecová2
Vladimíra Svobodová - Denisa Bursíková2
Eliška Nyklová - Jakub Malina1
tým / Team Penning #OPENpočet bodů
Petr Stříbrný - Štěpánka Stříbrná - Martina Malinová12
Václav Pubrdle - Martina Malinová - Denisa Jandová9
Andrea Neradová - Veronika Kernová - Lenka Haladová6
Petr Stříbrný - Michaela Janečková - Zdeněk Janeček6
Martina Kolářová - Natálie Nováčková - Bohuslav Kolář5
Monika Spilková - Petra Straková - Andrea Neradová4
Petr Stříbrný - Barbora Němečková - Martina Malinová4
Kateřina Šoltysová - Lenka Maršálková - Veronika Kernová3
Jan Löwy - Kateřina Šoltysová - Lenka Haladová3
Silvie Bartošová - Matúš Breznický - Zuzana Nerádová3
Kateřina Šoltysová - Lenka Maršálková - Roman Belšán3
Natálie Nováčková - Veronika Kernová - Denisa Jandová2
Lenka Svobodová - Monika Spilková - Petra Straková2
Matúš Breznický - Zuzana Nerádová - Václav Pubrdle1
tým / Team Penning #8počet bodů
Viktor März - Andrea Neradová - Veronika Kernová12
Ludmila Roudová - Andrea Neradová - Veronika Kernová9
Michala Rázková - Karel Šamal - Lenka Maršálková8
Viktor März - Karel Šamal - Lenka Maršálková6
Václav Dvořáček - Natálie Nováčková - Denisa Jandová6
Veronika Pašková - Nikol Tejmerová - Václav Pubrdle5
Ludmila Roudová - Jakub Malina - Lída Kadlecová4
Matúš Breznický - Zuzana Nerádová - Václav Dvořáček4
Adéla Matoušková - Adéla Urbanová - Monika Spilková3
Natálie Nováčková - Jakub Malina - Denisa Jandová3
Veronika Pašková - Jan Löwy - Kateřina Šoltysová2
Matúš Breznický - Václav Dvořáček - Václav Pubrdle1
tým (hlavař - nohař) / Team Roping #OPENpočet bodů
Tomáš Cheníček - Klára Patová9
Vlastimil Kozlovský - Pavel Laštovka9
Vlastimil Kozlovský - Klára Patová6
Radek Holub - Vlastimil Kozlovský6
Tomáš Cheníček - Pavel Laštovka6
Dominika Nová - Radek Holub5
Dominika Nová - Klára Patová4
Vlastimil Kozlovský - Martin Srbený3
Eliška Nyklová - Pavel Laštovka3
Eliška Nyklová - Vlastimil Kozlovský3
Tomáš Cheníček - Vlastimil Kozlovský3
Radek Holub - Klára Patová2
Tomáš Cheníček - Martin Srbený2
Martin Srbený - Radek Holub1
tým / Team Penning Juniorpočet bodů
Karolína Bálková - Adéla Matoušková - Adéla Urbanová6
tým / Ranch Sorting Juniorpočet bodů
Šárka Vejmelková - Anna Vejmelková6
Tamara Stříbrná - Michaela Kadlecová5
Nelly Dulová - Tamara Stříbrná4
Šárka Vejmelková - Viktorie Hanáková3
Vladimíra Svobodová - Julie Pravdová2
Karolína Bálková - Adéla Urbanová1

Průběžné výsledky samostatných disciplín v roce 2022

jezdec / Breakaway Ropingpočet bodů
Pavel Laštovka (Sara Genuine Smartaz)17
Klára Patová (HV Hollywood Docs)15
Tomáš Cheníček (Arh Boogie O Rima)8
Radek Holub (Holly Hanna Magic)5
Vlastimil Kozlovský (Nancy Miss Dream)3
Eliška Nyklová (Arh Boogie O Rima)2
jezdec / Ranch Cuttingpočet bodů
Petr Stříbrný (Ashley Silver Way)17
Martina Malinová (Silver Asterix Cat)15
Natálie Nováčková (Lika Wild Thing)6
Petr Čtrnáctý (BELTINE STYLISH CAT)6
Lukáš David (Doly Magic SW)4
Tereza Čtrnáctá (SPOOKS STYLISH CAT)4
Jiří Jaroš (RH DIABLO KID)3
Barbora Němečková (Remedy For Ladies)2
Martina Kolářová (Princess Gotta Gun)2
Václav Pubrdle (Holywood Chex)2
Bohuslav Kolář (SMILLE INDY BEE)1
Silvie Bartošová (Slidegungster)1
Zdeněk Janeček (Pepto Steady Hickory)1
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení