Výsledky jednotlivých kol

datumnázev
7. 5. - 8. 5. 2022PRORODEO TOUR 2022 1. kolo, Halter Valley, 7. - 8. 5.
4. 6. - 5. 6. 2022PRORODEO TOUR 2022 2. kolo, Radotín, 4. - 5. 6.
10. 6. - 11. 6. 2022PRORODEO TOUR 2022 Výstaviště České Budějovice 10. - 11. 6.
25. 6. - 26. 6. 2022PRORODEO TOUR 2022 3. kolo, Halter Valley, 25. - 26. 6.
23. 7. - 24. 7. 2022PRORODEO TOUR 2022 4. kolo, Halter Valley, 23. - 24. 7. 2022
13. 8. - 13. 8. 2022TEAM ROPING JACKPOT FRIENDS FEST 2022
27. 8. - 28. 8. 2022PRORODEOTOUR 2022, PINK STAMPEDE&EQUISERVIS DAY,5. kolo
24. 9. - 25. 9. 2022FINÁLE PRORODEOTOUR 2022, Halter Valley, 24.-25.9

Průběžné výsledky týmových disciplín v roce 2022

tým / Ranch Sorting #OPENpočet bodů
1. Martina Kolářová - Natálie Nováčková16
2. Petr Stříbrný - Barbora Němečková14
3. Zuzana Nerádová - Václav Pubrdle14
4. Šárka Janečková - Zdeněk Janeček13
5. Natálie Nováčková - Denisa Jandová11
6. Petr Stříbrný - Martina Malinová11
7. Eliška Nyklová - Jakub Malina10
8. Barbora Němečková - Martina Malinová9
9. Karel Šamal - Lenka Maršálková8
10. Štěpánka Stříbrná - Martina Malinová6
11. Miroslava Dulová - Peter Dula5
12. Jakub Malina - Lída Kadlecová5
13. Lenka Svobodová - Lukáš David5
14. Petr Stříbrný - Štěpánka Stříbrná4
15. Anna Vejmelková - Denisa Bursíková4
16. Michaela Janečková - Lukáš David3
17. Martina Kolářová - Bohuslav Kolář3
18. Eliška Nyklová - Lukáš David2
19. Zuzana Nerádová - Petr Stříbrný2
20. Eliška Nyklová - Lída Kadlecová1
21. Jan Löwy - Nikol Tejmerová1
22. Jaroslav Novosad - Peter Dula1
23. Martina Kolářová - Kateřina Šoltysová1
tým / Ranch Sorting #6počet bodů
1. Natálie Nováčková - Denisa Jandová24
2. Matúš Breznický - Václav Pubrdle15
3. Jan Löwy - Lenka Haladová12
4. Matúš Breznický - Zuzana Nerádová12
5. Veronika Kernová - Denisa Jandová10
6. Tamara Stříbrná - Petr Stříbrný9
7. Petr Stříbrný - Ludmila Roudová9
8. Zuzana Nerádová - Karel Šamal8
9. Tamara Stříbrná - Martina Malinová8
10. Štěpánka Stříbrná - Ludmila Roudová6
11. Andrea Neradová - Denisa Jandová6
12. Julie Pravdová - Nela Vavrová5
13. Michal Červený - Martina Malinová4
14. Jan Löwy - Kateřina Šoltysová4
15. Václav Dvořáček - Natálie Nováčková3
16. Kateřina Šoltysová - Roman Belšán3
17. Tamara Stříbrná - Barbora Němečková3
18. Jakub Malina - Lída Kadlecová2
19. Barbora Němečková - Jakub Malina2
20. Vladimíra Svobodová - Denisa Bursíková2
21. Veronika Pašková - Kateřina Šoltysová1
22. Eliška Nyklová - Jakub Malina1
23. Michal Červený - Petr Stříbrný1
tým / Team Penning #OPENpočet bodů
1. Petr Stříbrný - Štěpánka Stříbrná - Martina Malinová21
2. Petr Stříbrný - Michaela Janečková - Zdeněk Janeček21
3. Petr Stříbrný - Barbora Němečková - Martina Malinová16
4. Václav Pubrdle - Martina Malinová - Denisa Jandová15
5. Kateřina Šoltysová - Lenka Maršálková - Veronika Kernová14
6. Michala Rázková - Karel Šamal - Lenka Maršálková12
7. Andrea Neradová - Veronika Kernová - Lenka Haladová10
8. Martina Kolářová - Natálie Nováčková - Bohuslav Kolář10
9. Jan Löwy - Kateřina Šoltysová - Lenka Haladová6
10. Miroslava Dulová - Jaroslav Novosad - Peter Dula6
11. Silvie Bartošová - Matúš Breznický - Zuzana Nerádová5
12. Monika Spilková - Petra Straková - Andrea Neradová4
13. Kateřina Šoltysová - Lenka Maršálková - Roman Belšán3
14. Natálie Nováčková - Veronika Kernová - Denisa Jandová2
15. Lenka Svobodová - Monika Spilková - Petra Straková2
16. Natálie Nováčková - Andrea Neradová - Denisa Jandová1
17. Matúš Breznický - Zuzana Nerádová - Václav Pubrdle1
18. Matúš Breznický - Zuzana Nerádová - Jan Löwy1
tým / Team Penning #8počet bodů
1. Viktor März - Karel Šamal - Lenka Maršálková19
2. Viktor März - Andrea Neradová - Veronika Kernová18
3. Václav Dvořáček - Jan Löwy - Nikol Tejmerová16
4. Michala Rázková - Karel Šamal - Lenka Maršálková15
5. Natálie Nováčková - Jakub Malina - Denisa Jandová13
6. Václav Dvořáček - Natálie Nováčková - Denisa Jandová13
7. Veronika Pašková - Jan Löwy - Kateřina Šoltysová13
8. Ludmila Roudová - Andrea Neradová - Veronika Kernová11
9. Veronika Pašková - Nikol Tejmerová - Václav Pubrdle10
10. Veronika Pašková - Natálie Nováčková - Denisa Jandová5
11. Ludmila Roudová - Jakub Malina - Lída Kadlecová4
12. Matúš Breznický - Zuzana Nerádová - Karel Šamal4
13. Matúš Breznický - Zuzana Nerádová - Václav Dvořáček4
14. Adéla Matoušková - Adéla Urbanová - Monika Spilková3
15. Matúš Breznický - Václav Dvořáček - Václav Pubrdle1
16. Nikol Tejmerová - Andrea Neradová - Jakub Malina1
tým (hlavař - nohař) / Team Roping #OPENpočet bodů
1. Vlastimil Kozlovský - Pavel Laštovka19
2. Tomáš Cheníček - Klára Patová14
3. Tomáš Cheníček - Pavel Laštovka12
4. Tomáš Cheníček - Vlastimil Kozlovský11
5. Tomáš Cheníček - Martin Srbený7
6. Eliška Nyklová - Vlastimil Kozlovský7
7. Radek Holub - Vlastimil Kozlovský6
8. Ilian Pták - Pavel Laštovka6
9. Vlastimil Kozlovský - Klára Patová6
10. Dominika Nová - Radek Holub5
11. Günni Schorcht - Pavel Laštovka5
12. Dominika Nová - Pavel Laštovka5
13. Günni Schorcht - Vlastimil Kozlovský4
14. Dominika Nová - Vlastimil Kozlovský4
15. Dominika Nová - Klára Patová4
16. Ilian Pták - Monika Týglová3
17. Eliška Nyklová - Pavel Laštovka3
18. Günni Schorcht - Klára Patová3
19. Vlastimil Kozlovský - Martin Srbený3
20. Radek Holub - Klára Patová2
21. Eliška Nyklová - Klára Patová1
22. Martin Srbený - Radek Holub1
23. Isabelle Albrecht - Steffan Schorcht1
tým / Team Penning Juniorpočet bodů
1. Karolína Bálková - Adéla Matoušková - Adéla Urbanová6
tým / Ranch Sorting Juniorpočet bodů
1. Šárka Vejmelková - Anna Vejmelková6
2. Tamara Stříbrná - Michaela Kadlecová5
3. Nelly Dulová - Tamara Stříbrná4
4. Šárka Vejmelková - Viktorie Hanáková3
5. Vladimíra Svobodová - Julie Pravdová2
6. Karolína Bálková - Adéla Urbanová1

Průběžné výsledky samostatných disciplín v roce 2022

jezdec / Breakaway Ropingpočet bodů
1. Pavel Laštovka (Sara Genuine Smartaz)34
2. Klára Patová (HV Hollywood Docs)32
3. Tomáš Cheníček (Arh Boogie O Rima)25
4. Vlastimil Kozlovský (Nancy Miss Dream)12
5. Radek Holub (Holly Hanna Magic)5
6. Petra Mikasová (Sara Genuine Smartaz)3
7. Isabelle Albrecht (CM Peptonic)3
8. Eliška Nyklová (Arh Boogie O Rima)2
9. Monika Týglová (Apache Ghost Flash)2
10. Steffan Schorcht (Topsal Doco Warlee)1
11. Dominika Nová (Holly Hanna Magic)1
jezdec / Ranch Cuttingpočet bodů
1. Petr Stříbrný (Ashley Silver Way)37
2. Natálie Nováčková (Lika Wild Thing)22
3. Zdeněk Janeček (Pepto Steady Hickory)18
4. Martina Malinová (Silver Asterix Cat)18
5. Petr Čtrnáctý (BELTINE STYLISH CAT)16
6. Tereza Čtrnáctá (SPOOKS STYLISH CAT)10
7. Martina Kolářová (Surprise Boogie)6
8. Natálie Nováčková (Miss Pepto Cat)6
9. Martina Kolářová (Princess Gotta Gun)5
10. Lukáš David (Doly Magic SW)5
11. Barbora Němečková (Remedy For Ladies)4
12. Martina Kolářová (Flika)4
13. Jiří Jaroš (RH DIABLO KID)3
14. Václav Pubrdle (Holywood Chex)2
15. Bohuslav Kolář (SMILLE INDY BEE)1
16. Silvie Bartošová (Slidegungster)1
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení