Aktuálně

Pozvánka na Strabag ProRodeo Tour 2019

Čeští závodníci ve Francii

Za účelem navázání mezinárodní spolupráce PRCZA a francouzské asociace AFET vyrazili dva naši členové, Bohumila Steyn Dufková a Jakub Muška, do francouzského Avignonu na ranch sortingové jackpotové závody a tímto by se s Vámi chtěli podělit o poznatky, které nabyli. 

ProRodeo cz už je na instagramu!

Nechceme zůstat pozadu, chceme s Vámi držet krok. Proto Vás s radostí vítáme na našem zbrusu novém instagramovém profilu!
Nezapomeňte sledovat a sdílet dál!


Průběžné pořadí 2019

Barrel Race
  4. - 5. květen 18. - 19. červen 27. - 28. července Celkem
Součková Petra
Of All Time Bar
9 9   18
Kadlecová Ludmila
Colledaro
9 5   14
Slowik Ania
DRR Poco Drifter Bar
6     6

 
Ranch Sorting - OPEN
  18. - 19. květen 22. - 23. červen 27. - 28. července Celkem
Němečková Barbora,
Brůjová Zuzana
4 4   8
Stříbrný Petr,
Brůjová Zuzana
5 2   7
Jankásek Jiří,
Pubrdle Václav
6     6
Janeček Zdeněk,
Janečková Šárka
  6   6
Stříbrný Petr,
Stříbrná Štěpánka
  5   5
Posselt Andrej,
Stříbrná Štěpánka
3     3
Janečková Šárka,
Janečková Michaela
  3   3
Němečková Barbora,
Holub Radek
2     2
Havlišová Veronika,
Srbený Martin
1     1
Janeček Zdeněk,
Janečková Michaela
  1   1

 
Ranch Sorting - LIMITED
  18. - 19. květen 22. - 23. červen 27. - 28. července Celkem
Maršálková Lenka,
Pubrdle Václav
3 5   8
Grygerová Marie,
Bezděk Marek
6     6
Grygerová Marie,
Šoltysová Kateřina
4 2   6
Laštovková Simona,
Nyklová Eliška
  6   6
Havlišová Veronika,
Chamrad Luboš
5     5
Maršálková Lenka,
Grygerová Marie
1 3   4
Čejchanová Tereza,
Havlišová Veronika
  4   4
Čejchanová Tereza,
Chamradová Tereza
2     2
Veselá Tereza,
Havlišová Veronika
  1   1
Team Penning - OPEN
  18. - 19. květen 22. - 23. červen 27. - 28. července Celkem
Stříbrný Petr,
Stříbrná Štěpánka,
Brůjová Zuzana
6 5   11
Posselt Andrej,
Stříbrný Petr,
Stříbrná Štěpánka
4 2   6
Posselt Andrej,
Brůjová Zuzana,
Němečková Barbora
3 3   6
Janečková Šárka,
Janečková Michaela,
Němečková Barbora
  6   6
Steyn Dufková Bohumila,
Jankásek Jiří,
Pubrdle Václav
5     5
Stříbrná Štěpánka,
Němečková Barbora,
Brůjová Zuzana
  4   4
Kolář Bohuslav,
Debera Richard,
Jaroš Jiří
  1   1

 
Team Penning - LIMITED
  18. - 19. květen 22. - 23. červen 27. - 28. července Celkem
Čejchanová Tereza,
Chamradová Tereza,
Laštovková Simona
5 4   9
Grygerová Marie,
Blešán Roman,
Šoltysová Kateřina
6     6
Pubrdle Václav,
Maršálková Lenka,
Grygerová Marie
  6   6
Chamrad Luboš,
Veselá Tereza,
Havlišová Veronika
  5   5
Kadlecová Ludmila,
Zeithamer Lucie,
DRAW Čejchanová Tereza
4     4
Havlišová Veronika,
Srbený Martin,
Kozlovský Vlastimil
3     3
Maršálková Lenka,
Grygerová Marie,
Bezděk Marek
1 2   3
Pubrdle Václav,
Pašková Veronika,
Šoltysová Kateřina
  3   3
Maršálková Lenka,
Šoltysová Kateřina,
Belšán Roman
2     2

 
Breakaway Roping
  18. - 19. květen 1. - 2. červen 27. - 28. července Celkem
Hrzán Libor
Swanky San Bar
6 4   10
Holub Radek
Holly Hanna Magic
2 6   8
Kašperová Helena
Mischelle Ma Belle
5     5
Kozlovský Vlastimil
Nancy Miss Dream
  5   5
Srbený Martin
Joe Colonel Brown
4     4
Patová Klára
Sioux City Hollywood
3 1   4
Libicki Dominik
Jad Rock Boogie
  3   3
Pata Milan
Sioux City Hollywood
  2   2
Mikasová Petra
Mischelle Ma Belle
1     1

 
Team Roping - OPEN
Hlavař
Nohař
18. - 19. květen 1. - 2. červen 27. - 28. července Celkem
Kašperová Helena
Holub Radek
6     6
Slowik Lukasz
Holub Radek
  6   6
Hrzán Libor
Kozlovský Vlastimil
5     5
Kašperová Helena
Patová Klára
  5   5
Kozlovský Vlastimil
DRAW - Holub Radek
4     4
Kozlovský Vlastimil
DRAW - Laštovka Pavel
  4   4
Hrzán Libor
Týglová Monika
3     3
Ryba Jan
Týglová Monika
  3   3
Nová Dominika
Holub Radek
2     2
Ruta Lukáš
Laštovka Pavel
  2   2
Hrzán Libor
Géba Zdeněk
1     1
Libicki Dominik
Holub Radek
  1   1

 
Team Roping - LIMITED
Hlavař
Nohař
18. - 19. květen 1. - 2. červen 27. - 28. července Celkem
DRAW - Hrzán Libor
Srbený Martin
6     6
Nová Dominika
Mikasová Petra
  6   6
Hrzán Libor
Kozlovský Vlastimil
5     5
Kašperová Helena
Jokešová Michaela
  5   5
Nová Dominika
Jokešová Michaela
4     4
Slowik Lukasz
Bilski Jarek
  4   4
Mikasová Petra
Bilski Jarek
3     3
Ruta Lukáš
Laštovka Pavel
  3   3
Slowik Lukasz
Gmurczyk Jarek
2     2
Holub Radek
Bilski Jarek
  2   2
Slowik Lukasz
Kozlovský Vlastimil
1     1
Kozlovský Vlastimil
DRAW - Týglová Monika
  1   1

 

Junior All Around
  Cattle Penning Trailer Loading Barrel Race Team Penning All Around
Grygera Kryštof 6       6
Stříbrná Tamara     6   6

Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně

Roping nejproduktivnější jezdec
4. - 5. 5. 1. - 2. 6. 22. - 23. 6.  
  RR CRR BR RR CRR Celkem
Hrzán Libor
(Swanky San Bar)
2 6 4 6 6 24
Kozlovský Vlastimil
(Nancy Miss Dream)
  6 3   6 15
Kolář Bohuslav
(Smile Indy Bee)
  5   5 5 15
Jaroš Jiří
(RH Diablo Kid)
6 5       11
Laštovka Pavel
(Sara Genuine Smartaz)
    2 4   6
Debera Richard
(Elisabeth King Bee)
        5 5
Jankásek Jiří
(Smart Lil Harry)
4         4
Ruta Lukáš
(Crazy Daisy Bar)
1 3       4
Libicki Dominik
(Jad Rock Boogie)
  4       4
Holub Radek
(Holly Hanna Magic)
  4       4
Gmurczyk Jarek
(Smart Didit)
3         3

 


 
Roping nejproduktivnější jezdkyně
4. - 5. 5. 1. - 2. 6. 22. - 23. 6.  
  RR CRR BR RR CRR Celkem
Kašperová Helena
(Michelle Ma Belle)
5 3 6 3   17
Patová Klára
(Sioux City Hollywood)
    5     5
Patová Klára
(Arh Boogie O'Rima)
  2   2   4
Součková Petra
(Of All Time Bar)
  2       2
Nová Dominika
(Holly Hanna Magic)
  1       1
Jokešová Michaela
(Ghost of Speedy King)
  1       1

 
Penning nejproduktivnější jezdec
4. - 5. 5. 1. - 2. 6. 22. - 23. 6.  
  RS TP CP TL CP TL Celkem
Bezděk Marek
(Sheila Sweet Jacs)
5 4       6 15
Libicki Dominik
(Jad Rock Boogie)
    6   6   12
Posselt Andrej
(Boogies Catalyst)
6 6         12
Srbený Martin
(Joe Colonel Brown)
4 5         9
Šebek Šimon
(Diesel)
  3 5       8
Belšán Roman
(Silver Smart Peppy)
2 2   4     8
Grygera Jaromír Kryštof
(Walker Top Jet)
      3   5 8
Libicki Dominik
(CDS Bet On Trouble)
6   1       7
Gmurczyk Jarek
(Smart Didit)
6           6
Pubrdle
(Holywood Chex)
  6         6
Jankásek Jiří
(Smartest Lil Harry)
5           5
Kozlovský Vlastimil
(Nancy Miss Dream)
  5         5

 
 
Penning nejproduktivnější jezdkyně
4. - 5. 5. 1. - 2. 6. 22. - 23. 6.  
  RS TP CP TL CP TL Celkem
Grygerová Marie
(Walker Top Jet)
5 6   6 5 6 28
Maršálková Lenka
(Win Royal Bonanza)
3 6   5 2 5 21
Šoltysová Kateřina
(Dantes Flashy Duke)
2 2 2 6 3   15
Laštovková Simona
(Sara Genuien Smartaz)
  3 4     4 11
Stříbrná Štěpánka
(Miss Dual Style)
6 5         11
Brůjová Zuzana
(Miss Rose Fela)
1 6 3       10
Havlišová Veronika
(Totem Royal Omeya)
4 5         9
Němečková Barbora
(Remedy For Ladies)
2 6         8
Nyklová Eliška
(Arh Boogie O’Rima)
        4 4 8
Krejčíková Andrea
(Fashion Cat Fifik)
5           5
Veselá Tereza
(Smart Little Joseph)
1 3         4
Zeithamer Lucie
(Guerra)
  1         1