Aktuálně

Pozvánka na galavečer

Čeští závodníci ve Francii

Za účelem navázání mezinárodní spolupráce PRCZA a francouzské asociace AFET vyrazili dva naši členové, Bohumila Steyn Dufková a Jakub Muška, do francouzského Avignonu na ranch sortingové jackpotové závody a tímto by se s Vámi chtěli podělit o poznatky, které nabyli. 

ProRodeo cz už je na instagramu!

Nechceme zůstat pozadu, chceme s Vámi držet krok. Proto Vás s radostí vítáme na našem zbrusu novém instagramovém profilu!
Nezapomeňte sledovat a sdílet dál!


Průběžné pořadí 2019

Barrel Race
  4. - 5. květen 18. - 19. červen 24. - 25. srpen Celkem
Součková Petra
Of All Time Bar
9 9 9 27
Kadlecová Ludmila
Colledaro
9 5   14
Slowik Ania
DRR Poco Drifter Bar
6     6

 
Ranch Sorting - OPEN
  18. - 19. květen 22. - 23. červen 10. - 11. srpen 24. - 25. srpen Celkem
Stříbrný Petr,
Stříbrná Štěpánka
  5 6 5 16
Stříbrný Petr,
Brůjová Zuzana
5 2 4   11
Němečková Barbora,
Brůjová Zuzana
4 4     8
Janeček Zdeněk,
Janečková Šárka
  6 2   8
Janečková Šárka,
Janečková Michaela
  3 5   8
Jankásek Jiří,
Pubrdle Václav
6       6
Posselt Andrej,
Stříbrná Štěpánka
3       3
Němečková Barbora,
Janečková Šárka
    3   3
Stříbrný Petr,
Posselt Andrey
      3 3
Němečková Barbora,
Holub Radek
2       2
Havlišová Veronika,
Srbený Martin
1       1
Janeček Zdeněk,
Janečková Michaela
  1     1
Havlišová Veronika,
Veselá Tereza
    1   1

 
Ranch Sorting - LIMITED
  18. - 19. květen 22. - 23. červen 10. - 11. srpen 24. - 25. srpen Celkem
Grygerová Marie,
Bezděk Marek
6   6   12
Laštovková Simona,
Nyklová Eliška
  6   6 12
Havlišová Veronika,
Chamrad Luboš
5   5   10
Maršálková Lenka,
Pubrdle Václav
3 5     8
Maršálková Lenka,
Grygerová Marie
1 3 3   7
Grygerová Marie,
Šoltysová Kateřina
4 2     6
Veselá Tereza,
Havlišová Veronika
  1 1 3 5
Čejchanová Tereza,
Havlišová Veronika
  4     4
Pubrdle Václav,
Posselt Andrej
    4   4
Chamradová Tereza,
Laštovková Simona
    2 1 3
Čejchanová Tereza,
Chamradová Tereza
2       2
Team Penning - OPEN
  18. - 19. květen 22. - 23. červen 10. - 11. srpna 24. - 25. srpen Celkem
Stříbrný Petr,
Stříbrná Štěpánka,
Brůjová Zuzana
6 5 1 3 15
Posselt Andrej,
Stříbrný Petr,
Stříbrná Štěpánka
4 2 6   12
Janečková Šárka,
Janečková Michaela,
Němečková Barbora
  6 3   9
Posselt Andrej,
Brůjová Zuzana,
Němečková Barbora
3 3 2   8
Stříbrná Štěpánka,
Němečková Barbora,
Brůjová Zuzana
  4 4   8
Steyn Dufková Bohumila,
Jankásek Jiří,
Pubrdle Václav
5       5
Janečková Šárka,
Janečková Michaela,
Janeček Zdeněk
    5   5
Janečková Šárka,
Janeček Zdeněk,
Stříbrný Petr
      4 4
Kolář Bohuslav,
Debera Richard,
Jaroš Jiří
  1     1

 
Team Penning - LIMITED
  18. - 19. květen 22. - 23. červen 10. - 11. srpna 24. - 25. srpen Celkem
Pubrdle Václav,
Maršálková Lenka,
Grygerová Marie
  6 4 6 16
Čejchanová Tereza,
Chamradová Tereza,
Laštovková Simona
5 4 3   12
Grygerová Marie,
Blešán Roman,
Šoltysová Kateřina
6     3 9
Maršálková Lenka,
Grygerová Marie,
Bezděk Marek
1 2 5   8
Jerri Adriani de Camargo,
Grygerová Marie,
Bezděk Marek
    6   6
Chamrad Luboš,
Veselá Tereza,
Havlišová Veronika
  5     5
Tejmerová Nikol,
Havlišová Veronika,
DRAW - Grygerová Marie
      5 5
Kadlecová Ludmila,
Zeithamer Lucie,
DRAW Čejchanová Tereza
4       4
Havlišová Veronika,
Srbený Martin,
Kozlovský Vlastimil
3       3
Pubrdle Václav,
Pašková Veronika,
Šoltysová Kateřina
  3     3
Maršálková Lenka,
Šoltysová Kateřina,
Belšán Roman
2       2
Pubrdle Václav,
Maršálková Lenka,
DRAW - Tejmerová Nikol
      1 1

 
Breakaway Roping
  18. - 19. květen 1. - 2. červen 27. - 28. července 24. - 25. srpen Celkem
Holub Radek
Holly Hanna Magic
2 6 2 6 16
Hrzán Libor
Swanky San Bar
6 4 4   14
Libicki Dominik
Jad Rock Boogie
  3 6 4 13
Kašperová Helena
Mischelle Ma Belle
5   3   8
Laštovka Pavel
Sara Genuine Smartaz
    5 3 8
Kozlovský Vlastimil
Nancy Miss Dream
  5     5
Patová Klára
Sioux City Hollywood
3 1 1   5
Nová Dominika
Holly Hanna Magic
      5 5
Srbený Martin
Joe Colonel Brown
4       4
Pata Milan
Sioux City Hollywood
  2     2
Mikasová Petra
Mischelle Ma Belle
1       1
Kolář Bohuslav
Smile Indy Bee
      1 1

 
Team Roping - OPEN
Hlavař
Nohař
18. - 19. květen 1. - 2. červen 27. - 28. července 24. - 25. srpen Celkem
Slowik Lukasz
Holub Radek
  6 6 2 14
Kozlovský Vlastimil
DRAW - Laštovka Pavel
  4 3   7
Kašperová Helena
Holub Radek
6       6
Hrzán Libor
Kozlovský Vlastimil
5       5
Kašperová Helena
Patová Klára
  5     5
Libicki Dominik
Petra Mikasová
    5   5
Kozlovský Vlastimil
DRAW - Holub Radek
4       4
Kolář Bohuslav
Pata Milan
    4   4
Hrzán Libor
Týglová Monika
3       3
Ryba Jan
Týglová Monika
  3     3
Mikasová Petra
Patová Klára
      3 3
Nová Dominika
Holub Radek
2       2
Ruta Lukáš
Laštovka Pavel
  2     2
DRAW - Kolář Bohuslav
Kozlovský Vlastimil
    2   2
Hrzán Libor
Géba Zdeněk
1       1
Libicki Dominik
Holub Radek
  1     1
Pata Milan
Patová Klára
    1   1
Dominik Libicki
Jarek Gmurczyk
      1 1

 
Team Roping - LIMITED
Hlavař
Nohař
18. - 19. květen 1. - 2. červen 27. - 28. července 24. - 25. srpen Celkem
Nová Dominika
Mikasová Petra
  6 2 4 12
DRAW - Hrzán Libor
Srbený Martin
6       6
Kašperová Helena
Mikasová Petra
    6   6
Mikasová Petra
Bilski Jarek
3     3 6
Hrzán Libor
Kozlovský Vlastimil
5       5
Kašperová Helena
Jokešová Michaela
  5     5
DRAW - Kašperová Helena
Gmurczyk Jarek
    5   5
Hrzán Libor
Laštovka Pavel
    4 1 5
Nová Dominika
Jokešová Michaela
4       4
Slowik Lukasz
Bilski Jarek
  4     4
Ruta Lukáš
Laštovka Pavel
  3     3
Libicki Dominik
Gmurczyk Jarek
    3   3
Slowik Lukasz
Gmurczyk Jarek
2       2
Holub Radek
Bilski Jarek
  2     2
Slowik Lukasz
Kozlovský Vlastimil
1       1
Kozlovský Vlastimil
DRAW - Týglová Monika
  1     1
Kolář Bohuslav
Týglová Monika
    1   1

 

Junior All Around
  Cattle Penning Trailer Loading Barrel Race Team Penning All Around
Grygera Kryštof 12   6   18
Stříbrná Tamara     6   6

Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně

Roping nejproduktivnější jezdec
4. - 5. 5. 1. - 2. 6. 22. -23. 6. 10. - 11.8.      
  RR CRR BR RR CRR BR RR CRR     Celkem
Kolář Bohuslav
(Smile Indy Bee)
  5   5 5 3 3 5     26
Hrzán Libor
(Swanky San Bar)
2 6 4 6 6           24
Laštovka Pavel
(Sara Genuine Smartaz)
    2 4   6 2 6     20
Kozlovský Vlastimil
(Nancy Miss Dream)
  6 3   6           15
Jaroš Jiří
(RH Diablo Kid)
6 5                 11
Debera Richard
(Elisabeth King Bee)
        5     5     10
Jerri Adriani de Camargo
(Cheyenne)
            5 4     9
Cheníček Tomáš
(Arh Boogie O’Rima)
            6       6
Jankásek Jiří
(Smart Lil Harry)
4                   4
Ruta Lukáš
(Crazy Daisy Bar)
1 3                 4
Libicki Dominik
(Jad Rock Boogie)
  4                 4
Holub Radek
(Holly Hanna Magic)
  4                 4
Marek Bezděk
(Sheila Sweet Jacks)
              4     4
Gmurczyk Jarek
(Smart Didit)
3                   3

 

Roping nejproduktivnější jezdkyně
4. - 5. 5. 1. - 2. 6. 22. -23. 6. 10. - 11.8.  
  RR CRR BR RR CRR BR RR CRR Celkem
Kašperová Helena
(Michelle Ma Belle)
5 3 6 3   2 4 3 26
Patová Klára
(Sioux City Hollywood)
    5     5   2 12
Nová Dominika
(Holly Hanna Magic)
  1       4   6 11
Součková Petra
(Of All Time Bar)
  2           3 5
Patová Klára
(Arh Boogie O'Rima)
  2   2         4
Nyklová Eliška
(Arh Boogie O’Rima)
              2 2
Jokešová Michaela
(Ghost of Speedy King)
  1             1

 
Penning nejproduktivnější jezdec
4. - 5. 5. 1. - 2. 6. 22. - 23. 6. 27. - 28. 7.  
  RS TP CP TL CP TL CP Celkem
Libicki Dominik
(Jad Rock Boogie)
    6   6   5 17
Bezděk Marek
(Sheila Sweet Jacs)
5 4       6   15
Posselt Andrej
(Boogies Catalyst)
6 6           12
Srbený Martin
(Joe Colonel Brown)
4 5           9
Libicki Dominik
(CDS Bet On Trouble)
6   1       2 9
Šebek Šimon
(Diesel)
  3 5         8
Belšán Roman
(Silver Smart Peppy)
2 2   4       8
Grygera Jaromír Kryštof
(Walker Top Jet)
      3   5   8
Gmurczyk Jarek
(Smart Didit)
6             6
Pubrdle
(Holywood Chex)
  6           6
Jankásek Jiří
(Smartest Lil Harry)
5             5
Kozlovský Vlastimil
(Nancy Miss Dream)
  5           5

 
 
Penning nejproduktivnější jezdkyně
4. - 5. 5. 1. - 2. 6. 22. - 23. 6. 27. - 28. 7.  
  RS TP CP TL CP TL TL CP Celkem
Grygerová Marie
(Walker Top Jet)
5 6   6 5 6 4 6 38
Maršálková Lenka
(Win Royal Bonanza)
3 6   5 2 5 6 6 33
Laštovková Simona
(Sara Genuien Smartaz)
  3 4     4 4 3 15
Šoltysová Kateřina
(Dantes Flashy Duke)
2 2 2 6 3       15
Nyklová Eliška
(Arh Boogie O’Rima)
        4 4   5 13
Stříbrná Štěpánka
(Miss Dual Style)
6 5             11
Brůjová Zuzana
(Miss Rose Fela)
1 6 3           10
Havlišová Veronika
(Totem Royal Omeya)
4 5             9
Němečková Barbora
(Remedy For Ladies)
2 6             8
Krejčíková Andrea
(Fashion Cat Fifik)
5               5
Součková Petra
(Of All Time Bar)
              5 5
Veselá Tereza
(Smart Little Joseph)
1 3             4
Zeithamer Lucie
(Guerra)
  1             1