Rekordy PRCzA

třída YOUTH

Barrel Race 15,215 Angelika Lamch Galloway farma Roupov 2017
Pole Bending 23,357 Kristýna Hlavínová aréna Svinčice 2013
Cattle Penning 15,52 Simona Laštovková Galloway farma Roupov 2017
Trailer Loading 25,63 Kristýna Stříbrná a Tereza Chamradová Halter Valley Dnešice 2017
Team Penning 52.22×3 kusy Simona Laštovková, Kristýna Stříbrná a Tereza Chamradová Halter Valley Dnešice 2017
Team Sorting 98,59×4 kusy Simona Laštovková, Julie Selicharová a Pavel Laštovka Pardubice 2015

třída OPEN

Barrel Race 15,021 Kristýna Tesařová Závodiště Pardubice 2016
Pole Bending 22,41 Dana Provazníková Halter Valley Dnešice 2010
Cattle Penning 13,94 Vladimír Šedivý Galloway farma Roupov 2017
Trailer Loading 21,72 J.A. De Camargo / R. Santana Galloway farma Roupov 2012
Team Penning 24,02×3 kusy Andrej Posselt, Petr Stříbrný a Marek Zábranský Halter Valley Dnešice 2015
Team Penning OPEN 27,82×3 kusy Cléa Noel, Faustine Noel a Stéphane Noel Halter Valley 2019
Team Penning LIMITED 24,26×3 kusy Roman Belšán, Marie Grygerová a Kateřina Šoltysová Halter Valley 2019
Team Sorting 77,46×10 hlav Peter Dula, Branislav Šablatúra a Zuzana Staššíková Ježkův Mlýn Hoštka 2014
Ranch Sorting 69,92×10 kusů Šárka Janečková a Zdeněk Janeček Galloway farma Roupov 2017
Ranch Sorting OPEN 52,13×10 kusů Stéphane Noel a Theo Balembois Halter Valley 2019
Ranch Sorting LIMITED 55,55×10 kusů Eliška Nyklová a Simona Laštovková Halter Valley 2021
Team Roping 6,97 Mike Jackson a Ronny Huebke Halter Valley Dnešice 2015
Team Roping OPEN 9,19 Petra Mikasová a Jiří Jankásek Halter Valley 2021
Team Roping LIMITED 9,91 Tomáš Cheníček a Jarek Gmurczyk Halter Valley 2020
Ranch Cutting 97 points 138,10 Václav Vacík Fox Riders Ranch 2011
Ranch Cutting 87,25 bodů v čase 88,95 Zdeněk Géba Ježkův Mlýn Hoštka 2014 (po úpravě pravidel)
Ranch Cutting (dle pravidel AQHA) 77,5 bodu shodně Jiří Jaroš a Marina Malinová Halter Valley 2020
Ranch Roping 5,79 Klára Patová Galloway farma Roupov 2016
California Ranch Roping 9,82 Klára Patová a Milan Pata Pardubice 2015
Calf Roping 1,68 Milan Pata Halter Valley Dnešice 2009 (bez opuštění boxu-následná úprava pravidel)
Calf Roping 2,22 Milan Pata Halter Valley Dnešice 2010 (s bariérou startovního boxu)
Breakaway Calf Roping 2,11 Klára Patová Halter Valley Dnešice 2015
Calf Branding 38,83 Jan Ryba, Milan Pata a Marek Zábranský Halter Valley Dnešice 2015
Steer Wrestling 7,73 Vladimír Šedivý Halter Valley Dnešice 2010

Wrangler NFR Rekordy

Rekordy zajeté na Národním finále v Thomas & Mack Center.

Barrel Race Zatím nejrychlejší čas 13.37 sec zajela v roce 2013 Talyor Jacob s koněm Honor Thy Frenchman, známým pod přezdívkou Bo. Na setinu vteřiny stejný čas pak zajela i Amberleigh Moore s klisnou CP Dark Moon známou pod přezdívkou Paige v roce 2016.
Calf Roping Časový rekord 6.5 sec drží Cody Ohl z roku 2003.
Steer Wrestling Rekord z roku 1986 drží Steve Duhon, který dokončil disciplínu v čase 3.0 sec.
Team Roping Rekord 3,3 sec drží Chad Masters (hlavař) a Jade Corkill (nohař), zajeli jej v roce 2009.
Bull riding V roce 2001 zajel Cody Hancock na býkovy jménem Diamond G’s Mr. USA jízdu, za kterou získal 96 bodů, čímž pokořil 25 let starý rekord.

Prvním bull riderem, který kdy dokončil všech deset finálových jízd, byl Jim Sharp v roce 1988.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení