Nejrychlejší časy sezony


2021

třída OPEN

Ranch Cutting 74,5 B shodně Martina Kolářová, Petr Stříbrná a Lukáš David 1. kolo
Team Penning Open 3 kusy x 21,15 Veronika Kernová, Lenka Maršálková a Kateřina Šoltysová 3. kolo
Team Penning Limited 3 kusy x 26,76 Denisa Jandová, Natálie Nováčková a Dominik Švihel finále
Ranch Sorting Open 10 kusů x 55,32 Václav Pubrdle a Jakub Muška 5.kolo
Ranch Sorting Limited 10 kusů x 60,78 Lenka Maršálková a Veronika Kernová finále
Team Roping Open 10,58 Tomáš Cheníček a Petra Mikasová 5. kolo
Breakaway Calf Roping 4,25 Pave Laštovka 1. kolo


2020

třída OPEN

Ranch Cutting 77,5 B Jiří Jaroš a Martina Malinová 3. kolo
Cattle Penning 19,24 Kateřin Šoltysová 1. kolo
Trailer Loading 28,83 ANdrea Neradová a Peter Dula 2. kolo
Team Penning Open 3 kusy x 29,01 Štěpánka Stříbrná, Zuzana Brůjová a Petr Stříbrný 2. kolo
Team Penning Limited 3 kusy x 36,16 Lenka Maršálková, Kateřina Šoltysová a Daniel Dolejš 4. kolo
Ranch Sorting Open 10 kusů x 59,07 Petr Stříbrný a Lukáš David 4.kolo
Ranch Sorting Limited 10 kusů x 62,20 Lenka Maršálková a Václav Pubrdle 3. kolo
Team Roping Open 9,19 Petra Mikasová a Jiří Jankásek 4. kolo
Team Roping Limited 9,91 Tomáš Cheníček a Jarek Gmurcsyk 3. kolo
Ranch Roping 13,65 Pavel Laštovka 1. kolo
California Ranch Roping 14,70 Petra Mikasová a Dominika Nová 2. kolo
Breakaway Calf Roping 4,13 Klára Patová 4. kolo


2019

třída YOUTH

Barel Race 19,327 Kryštof Jaromír Grygera finále
Cattle Penning 32,46 Kryštof Jaromír Grygera finále

třída OPEN

Barrel Race 17,365 Ludmila Kadlecová finále
Ranch Cutting 82,25B Jiří Jaroš 3. kolo
Cattle Penning 19,43 Diminik Libicki 1. kolo
Trailer Loading 29,36 Kateřina Šoltysová + Marie Grygerová 3. kolo
Team Penning Open 3 kusy x 27,82 Noel Cléa+Noel Faustine+Noel Stéphane 7. kolo
Team Penning Limited 3 kusy x 24,26 Roman Bešlán+Marie Grygerová+Kateřina Šoltysová 7. kolo
Ranch Sorting Open 10 kusů x 52,13 Noel Stéphane+Balembois Theo 7.kolo
Ranch Sorting Limited 10 kusů x 70,34 Eliška Nyklová+Simona Laštovková 7. kolo
Team Roping Open 9,29 Pavel Laštovka+Zdeněk Géba 7. kolo
Team Roping Limited 11,64 Petra Mikasová+Jarek Gmurcsyk 7. kolo
Ranch Roping 11,80 Libor Hrzán 4. kolo
California Ranch Roping 10,10 Vlastimil Kozlovský+Libor Hrzán 4. kolo
Breakaway Calf Roping 3,69 Radek Holub finále


2018

třída YOUTH

Cattle Penning 24,63 Slowik Natalia 3. kolo Halter Valley Dnešice

třída OPEN

Barrel Race 17,237 Kristýna Tesařová 1. kolo Halter Valley Dnešice
Cattle Penning 15,07 Bilski Jarosłav 3. kolo Halter Valley Dnešice
Team Penning 43,97×3 kusy Šárka Janečková + Barbora Němečková + Zuzana Brůjová 1. kolo Halter Valley Dnešice
Ranch Cutting 75 bodů v čase 95,7 Jankásek Jiří 1. kolo Halter Valley Dnešice
Ranch Roping 10,1 De Camargo Jerri Adriani 3. kolo Halter Valley Dnešice
Ranch Sorting 78,46×5 bodů Libicki Dominik a Bilski Jarosłav 4. kolo Halter Valley Dnešice
Breakaway Calf Roping 2,67 Pata Milan 4. kolo Halter Valley Dnešice
Team Roping 8,50 Frinta Antonín a Patová Klára 1. kolo Halter Valley Dnešice


2017

třída YOUTH

Barrel Race 15,215 Angelika Lamch 5. kolo Galloway farma Roupov
Cattle Penning 15,52 Simona Laštovková 5. kolo Galloway farma Roupov
Trailer Loading 25,63 Kristýna Stříbrná + Tereza Chamradová 8. kolo Halter Valley Dnešice
Team Penning 52,22×3 kusy Simona Laštovková + Kristýna Stříbrná + Tereza Chamradová Finále Halter Valley Dnešice
Team Sorting 97,24×1 kus Lucie Kratochvílová + Adéla Finkousová + Nikola Kratochvílová 7. kolo Halter Valley Dnešice

třída OPEN

Barrel Race 15,056 Kristýna Tesařová 5. kolo Galloway farma Roupov
Cattle Penning 13,94 Vladimír Šedivý 5. kolo Galloway farma Roupov
Team Penning 30,63×3 kusy Šárka Janečková + Barbora Němečková + Zuzana Brůjová 6. kolo Halter Valley Dnešice
Team Sorting 80,14×10 kusů Michaela Janečková + Šárka Janečková + Zdeněk Janeček 5. kolo Galloway farma Roupov
Ranch Cutting 85 bodů v čase 82,75 Radek Holub 8. kolo Halter Valley Dnešice
Ranch Roping 7,18 Radek Holub 8. kolo Halter Valley Dnešice
California Ranch Roping 14,56 Petra Mikasová + Dominik Libicki 7. kolo Halter Valley Dnešice
Breakaway Calf Roping 2,58 Klára Patová 3. kolo Halter Valley Dnešice
Team Roping 7,20 Milan Pata a Marek Zábranský 6. kolo Halter Valley Dnešice
Calf Branding 55,06 Monika Týglová + Petra Součková + Klára Patová 6. kolo Halter Valley Dnešice
Ranch Sorting 69,92 Šárka Janečková + Zdeněk Janeček 5. kolo Galloway farma Roupov
Trailer Loading 23,00 Iveta Šedivá + Vladimír Šedivý 4. kolo Halter Valley Dnešice


2016

třída YOUTH

Barrel Race 15,929 Dominika Nová 4. kolo Závodiště Pardubice
Cattle Penning 17,19 Pavel Laštovka 4. kolo Závodiště Pardubice
Trailer Loading 31,83 Tereza Rašková + Dominika Nová Finále Halter Valley Dnešice
Team Penning 70,87×3 kusy Pavel Laštovka + Anna Bláhová + Šimon Šebek Finále Halter Valley Dnešice
Team Sorting 100,25×4 kusy Simona Laštovková + Pavel Laštovka+ Šimon Šebek 3. kolo Halter Valley Dnešice

třída OPEN

Barrel Race 15,021 Kristýna Tesařová 4. kolo Závodiště Pardubice
Cattle Penning 17,22 Šárka Janečková 3. kolo Halter Valley Dnešice
Team Penning 36,29×3 kusy Andrej Posselt + Petr Stříbrný + Marek Zábranský 1. kolo Halter Valley Dnešice
Team Sorting 106,93×10 kusů Barbora Němečková + Sára Křesinová + Šárka Janečková 5. kolo Galloway farma Roupov
Ranch Cutting 84 body v čase 99,79 Jiří Jaroš 2. kolo Halter Valley Dnešice
Ranch Roping 5,79 Klára Patová 5. kolo Galloway farma Roupov
California Ranch Roping 13,73 Monika Týglová + Marek Zábranský 2. kolo Halter Valley Dnešice
Breakaway Calf Roping 2,14 Milan Pata 2. kolo Halter Valley Dnešice
Team Roping 7,20 Milan Pata a Jakub Kutnar 3. kolo Halter Valley Dnešice
Calf Branding 40,54 Milan Pata+Jan Ryba+Marek Zábranský 6. kolo Halter Valley Dnešice
Ranch Sorting 88,93×9 kusů Štěpánka Stříbrná + Petr Stříbrný  
Trailer Loading 25,43 Zuzana Kunclová + Kristýna Stříbrná 3. kolo Halter Valley Dnešice


2015

třída YOUTH

Barrel Race 16,993 Pavel Laštovka AVN Joselita CD Dual 2. kolo České Budějovice
Trailer Loading 26,330 Šárka Janečková a Kristýna Stříbrná finále Halter Valley Dnešice
Cattle Penning 21,050 Kristýna Stříbrná Rosie Silver Way 4. kolo Pardubice
Team Penning 66,79×3 kusy Šárka Janečková a Kristýna Stříbrná 4. kolo Pardubice
Team Sorting 98,59×4 kusy Simona Laštovková, Julie Selicharová a Pavel Laštovka 7. kolo Galloway farma Roupov

třída OPEN

Barrel Race 16,492 Klára Patová Sioux City Hollywood 2. kolo České Budějovice
Cattle Penning 18,75 Petr Stříbrný Ashley Silver Way finále Halter Valley Dnešice
Trailer Loading 23,00 Lucie Pešicová a Milan Pata 3. kolo Halter Valley Dnešice
Team Penning 24,02×3 kusy Andrej Posselt, Petr Stříbrný a Marek Zábranský finále Halter Valley Dnešice
Team Sorting 95,66×10 kusů Šárka Janečková, Barbora Němečková a Sára Křešinová 7. kolo Galloway farma Roupov
Ranch Sorting 63,85×5 kusů Šárka Janečková a Petr Stříbrný 9. kolo Halter Valley Dnešice
Ranch Cutting 85,75 bodu x 109,77 Václav Vacík My Mom Won It All Itsy finále Halter Valley Dnešice
Ranch Roping 7,36 Jan Ryba Whinny Blue Gun finále Halter Valley Dnešice
California Ranch Roping 9,82 Klára Patová a Milan Pata 4. kolo Pardubice
Breakaway Calf Roping 2,11 Klára Patová Sioux City Hollywood 1. kolo Halter Valley Dnešice
Team Roping 6,97 Mike Jackson a Ronny Huebke 8. kolo Halter Valley Dnešice
Calf Branding 38,83 Jan Ryba, Milan Pata a Marek Zábranský 5. kolo Halter Valley Dnešice


2014

třída YOUTH

Barrel Race 16,173 Kristýna Hlavínová Eso One Osteo 2. kolo České Budějovice
Trailer Loading 32,36 Anna Bláhová a Lucie Pešicová 2. kolo České Budějovice
Cattle Penning 19,92 Kristýna Hlavínová Eso One Osteo finále Halter Valley Dnešice
Team Penning 33,85×2 kusy Siona Laštovková, Šárka Janečková a Pavel Laštovka 4. kolo Ježkův mlýn Hoštka

třída OPEN

Barrel Race 15,763 Kristýna Hlavínová Eso One Osteo 2. kolo České Budějovice
Cattle Penning 16,21 Peter Dula Pepitas Shining Star 9. kolo Halter Valley Dnešice
Trailer Loading 27,20 Zuzana Dachová a Andrej Posselt 4. kolo Ježkův mlýn Hoštka
Team Penning 30,13×3 kusy Zuzana Dachová, Štěpánka Stříbrná a Zuzana Kunclová 2. kolo České Budějovice
Team Sorting 77,460 Zuzana Staššíková, Peter Dula a Branislav Šablatúra 4. kolo Ježkův mlýn Hoštka
Ranch Sorting 68,53×6 kusů Zuzana Staššíková a Branislav Šablatúra 4. kolo Ježkův mlýn Hoštka
Ranch Cutting 87,25 bodů v čase 88,95 Zdeněk Géba AVN Joselita CD Dual 4. kolo Ježkův mlýn Hoštka
Ranch Roping 6,22 Milan Pata Sioux City Hollywood 9. kolo Halter Valley Dnešice
California Ranch Roping 13,93 Marek Zábranský a Vladimír Šedivý 6. kolo Pardubice
Calf Roping 2,75 Radek Holub CHelsea Little Bar 3. kolo Ranch 13 Nemšová
Team Roping 7,56 Milan Pata a Zdeněk Géba 8. kolo Halter Valley Dnešice
Calf Branding 70,90 Bohumila Dufková, Petra Mikasová a Radek Holub 5. kolo Halter Valley Dnešice


2013

třída YOUTH

Barrel Race 15,367 Kristýna Hlavínová Eso One Osteo 5. kolo Brno
Trailer Loading 27,84 Eliška Nyklová a Tereza Gondášová 3. kolo České Budějovice
Cattle Penning 16,52 Kristýna Hlavínová Eso One Osteo 5. kolo Brno

třída OPEN

Barrel Race 15,032 Klára Patová Lucky Pepy Jack 6. kolo Equipark Svinčice
Cattle Penning 17,15 Radek Holub Chelsea Little Bar 7. kolo Pardubice
Trailer Loading 22,95 Peter Dula a Branislav Šablatúra 3. kolo České Budějovice
Team Penning 32,95×3 kusy Petr Stříbrný, Marek Zábranský a Andrej Posselt 7. kolo Pardubice
Team Sorting 86,62×10 kusů Engi Dobešová, Peter Dula a Branislav Šablatúra 10. kolo Ranch 13 Nemšová
Ranch Cutting 95 bodů x 123,58 Jiří Jaroš RH Diablo Kid 5. kolo Brno
Ranch Roping 8,26 Antonín Frinta Great Red BH finále Halter Valley Dnešice
California Ranch Roping 15,78 Petra Mikasová a Radek Holub 10. kolo Ranch 13 Nemšová
Calf Roping 2,63 Klára Patová Sioux Citty Hollywood 3. kolo České Budějovice
Team Roping 7,32 Jan Ryba a Jakub Kutnar finále Halter Valley Dnešice


2012

třída YOUTH

Barrel Race 16,208 Tereza Gondášová Ultima Dream El Paso
Pole Bending 23,737 Petra Mikasová Presley Daky Joe Halter Valley Dnešice
Trailer Loading 45,81 Lucie Pešicová a Linda Rybová Halter Valley Dnešice
Cattle Penning 20,62 Lucie Pešicová Scooters Sally Moon  

třída OPEN

Barrel Race 16,208 Tereza Gondášová Ultima Dream El Paso
Cattle Penning 15,79 Radek Holub Presley Daky Joe Halter Valley Dnešice
Trailer Loading 21,72 Renato Santana a Jerri Adriani De Camargo Galloway farma Roupov
Team Penning 44,79×3 kusy Zuzana Dachová, Kateřina Vymazalová a Zuzana Kunclová Halter Valley Dnešice
Team Sorting 93,87×10 kusů Petr Stříbrný, Marek Zábranský a Andrej Posselt České Budějovice
Ranch Cutting 91,5 bodu x 116,18 Johana Jarošová RH Diablo Kid El Paso
Ranch Roping 6,50 Radek Holub Topsail Lucero Jeff Halter Valley Dnešice
California Ranch Roping 9,84 Milan Pata a Dieter Klocke Halter Valley Dnešice
Calf Roping 2,73 Milan Pata Sioux Citty Hollywood Galloway farma Roupov
Steer Wrestling 7,79 Radek Holub Topsail Lucero Jeff Topsail Lucero Jeff


2011

třída YOUTH

Barrel Race 17,305 Kristýna Hlavínová aréna Halter Valley
Pole Bending 24,256 Petr Mikasová aréna Halter Valley
Cattle Penning 19,27 Václav Procházka aréna Halter Valley
Trailer Loading 35,66 Z. Kunclová / V. Procházka aréna Halter Valley

třída OPEN

Barrel Race 16,018 Petra Čechová aréna Halter Valley
Pole Bending 22,606 Dana Provazníková aréna El Paso
Cattle Penning 15,69 Miroslav Hlaváček aréna Halter Valley
Trailer Loading 35,15 J.A. De Camargo / R. Santana aréna Halter Valley
Team Penning 0:36,43×3 Z. Janeček / J. Baroš / B. Kolář aréna El Paso
Team Sorting 1:25,02×10 M. Zábranský / A. Posselt / P. Stříbrný aréna El Paso
Ranch Cutting 97 points 138,10 Václav Vacík aréna Fox Riders Ranch
Ranch Roping 7,00 Vladimír Šedivý aréna El Paso
California Ranch Roping 13,53 J.A. De Camargo / R. Santana aréna Halter Valley
Calf Roping 2,89 Milan Pata aréna Malenice
Steer Wrestling 10,01 Vladimír Šedivý aréna Halter Valley


2010

třída YOUTH

Barrel Race 19,55 Klára Patová aréna Halter Valley
Pole Bending 26,26 Andrea Čejdová aréna Halter Valley
Cattle Penning 30,17 Zuzana Kunclová aréna Halter Valley
Trailer Loading 35,09 L.Rybová / K.Patová aréna Halter Valley

třída OPEN

Barrel Race 17,66 Petra Čechová aréna Halter Valley
Pole Bending 22,41 Dana Provazníková aréna Halter Valley
Cattle Penning 14,21 Zdeněk Géba aréna Halter Valley
Trailer Loading 23,47 M. Zábranský / P. Stříbrný aréna Halter Valley
Team Penning 0:41,54×3 Z. Janeček / J. Baroš / B. Kolář aréna Halter Valley
Team Sorting 1:56,17×10 Z.Géba / K.Skalická / V.Vacík aréna Halter Valley
Ranch Roping 7,12 Vladimír Šedivý aréna Halter Valley
Calf Roping 2,22 Milan Pata aréna Halter Valley
Steer Wrestling 7,73 Vladimír Šedivý aréna Halter Valley


2009

třída YOUTH

Barrel Race 19,37 Klára Patová aréna Halter Valley
Pole Bending 26,25 Klára Patová aréna Halter Valley
Cattle Penning 32,54 Zuzana Kunclová aréna Halter Valley
Trailer Loading 40,44 L.Rybová / T. Procházka aréna Halter Valley

třída OPEN

Barrel Race 17,67 Bára Bugárová aréna Halter Valley
Pole Bending 23,06 Vladimír Šedivý aréna Halter Valley
Cattle Penning 15,22 Patrik Urban aréna Halter Valley
Trailer Loading 24,94 M. Zábranský / P. Stříbrný aréna Halter Valley
Team Penning 0:36,83×3 M.Brejlová / J.Jaroš / F.Netušil aréna Halter Valley
Team Sorting 2:22,56×9 L.Haladová / R.Belšán / Z.Géba aréna Halter Valley
Ranch Roping 13,02 Milan Pata aréna Halter Valley
Calf Roping 1,68 Milan Pata aréna Halter Valley
Steer Wrestling 15,84 Vladimír Šedivý aréna Halter Valley
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení