KVALIFIKACE DO LAS VEGAS

Archiv starších zpráv

Řazeno podle startovního pořadí:  

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY

Aktuální výsledky získáte v průběhu závodů obnovením stránky (na PC klávesou F5)
hlavar
nohař
hcp čas
1.kolo
čas
2.kolo
čas
fin.kolo
součet
časů
platná
kola
čas na
vítězství
Hogue Shawn
Pata Milan
7 14.450 D D 14.450 1 + 2xD -
Krejčíková Andrea
Krmelová Marta
4 24.230 17.930 22.54 64.700 3
Kutnar Jakub
Kutnar Alois
9 D D 0.00 2xD -
Mikasová Petra
Holub Radek
7 D 19.690 D 19.690 1 + 2xD -
Lederer Heiko
Schorcht Mandy
7 31.520 15.850 17.59 64.960 3
Pata Milan
Patová Klára
8 D D 0.00 2xD -
Hogue Shawn
Holub Radek
8 D D 0.00 2xD -
Libicki Dominik
Holub Radek
6 D 18.620 D 18.620 1 + 2xD -
Žilinec Jozef
Žilinec Marek
4 D D 0.00 2xD -
Kutnar Tomáš
Geba Zdeněk
8 D 13.590 D 13.590 1 + 2xD -
Kuzma Matúš
Holub Radek
6 D D 0.00 2xD -
Krejčíková Andrea
Patová Klára
6 18.360 D D 18.360 1 + 2xD -
Lederer Heiko
Jacubietz Markus
7 D D 0.00 2xD -
Škombár Štefan
Dobeš Peter
5 D 23.960 D 23.960 1 + 2xD -
Lederer Heiko
Holub Radek
8 D D 0.00 2xD -
Frinta Antonín
Zábranský Marek
7 D D 0.00 2xD -
Schorcht Steffen
Schorcht Gunni
9 D 16.200 D 16.200 1 + 2xD -
Pata Milan
Geba Zdeněk
8 D 9.840 6.91 16.750 2 + D -
Hogue Shawn
Schorcht Gunni
9 14.000 D D 14.000 1 + 2xD -
Mikasová Petra
Zábranský Marek
6 D D 0.00 2xD -
Kolář Bohuslav
Pata Milan
5 D D 0.00 2xD -
Schorcht Steffen
Patová Klára
8 D 14.680 D 14.680 1 + 2xD -
Kutnar Tomáš
Kutnar Alois
8 15.800 18.470 11.77 46.040 3
Lederer Heiko
Schorcht Gunni
9 D 10.800 D 10.800 1 + 2xD -
Bláhová Anna
Kutnar Alois
7 D 9.610 13.90 23.510 2 + D -
Holub Radek
Zábranský Marek
7 D 9.590 D 9.590 1 + 2xD -
Kutnar Tomáš
Krmelová Marta
6 D 14.160 D 14.160 1 + 2xD -
Kvačkaj Jakub
Žilinec Marek
4 D D 0.00 2xD -
Bláhová Anna
Kutnar Tomáš
7 D D 0.00 2xD -
Hogue Shawn
Žilinec Marek
6 17.710 D D 17.710 1 + 2xD -
Kozlovský Vlastimil
Schorcht Gunni
7 D 15.070 D 15.070 1 + 2xD -
Žilinec Jozef
Schorcht Mandy
5 D D 0.00 2xD -
Klocke Dieter
Patová Klára
8 19.340 D D 19.340 1 + 2xD -
Libicki Dominik
Gmurczyk Jaroslav
4 21.460 D D 21.460 1 + 2xD -
Holub Radek
Krmelová Marta
6 D 18.550 D 18.550 1 + 2xD -
Lederer Heiko
Hogue Shawn
8 D D 0.00 2xD -
Kuzma Matúš
Dobeš Peter
5 D D 0.00 2xD -
Hudák Aleš
Holub Radek
7 22.240 15.150 18.45 55.840 3
Kašperová Helena
Krmelová Marta
5 D 19.610 D 19.610 1 + 2xD -
Kutnar Tomáš
Kutnar Jakub
9 13.370 D D 13.370 1 + 2xD -
Frinta Antonín
Schorcht Gunni
9 D D 0.00 2xD -
Škombár Štefan
Holub Radek
6 D D 0.00 2xD -
Schorcht Steffen
Hogue Shawn
8 14.940 18.150 12.51 45.600 3
Kašperová Helena
Patová Klára
7 19.920 18.450 17.63 56.000 3
Libicki Dominik
Schorcht Gunni
7 D D 0.00 2xD -
Kozlovský Vlastimil
Dobeš Peter
5 D D 0.00 2xD -
Frinta Antonín
Holub Radek
8 18.590 15.250 10.72 44.560 3
Libicki Dominik
Geba Zdeněk
6 D D 0.00 2xD -
Jacubietz Markus
Patová Klára
7 D D 0.00 2xD -
Žilinec ml. Jozef
Žilinec Marek
4 D D 0.00 2xD -
Frinta Antonín
Geba Zdeněk
8 16.730 16.500 D 33.230 2 + D -
Kutnar Tomáš
Holub Radek
8 9.150 D D 9.150 1 + 2xD -
Schorcht Gunni
Schorcht Mandy
8 D 16.390 D 16.390 1 + 2xD -
Mikasová Petra
Krmelová Marta
5 D D 0.00 2xD -
Hrzán Libor
Zábranský Marek
5 D D 0.00 2xD -
Kvačkaj Jakub
Holub Radek
6 D D 0.00 2xD -
Klocke Dieter
Fiedler Marcel
7 15.270 D D 15.270 1 + 2xD -
Kolář Bohuslav
Patová Klára
6 D 17.610 D 17.610 1 + 2xD -
Kutnar Tomáš
Schorcht Gunni
9 13.920 D D 13.920 1 + 2xD -
Krejčíková Andrea
Končelová Marie
4 16.520 D D 16.520 1 + 2xD -
Lederer Heiko
Geba Zdeněk
8 D D 0.00 2xD -
Schorcht Steffen
Krmelová Marta
6 D D 0.00 2xD -
Kašperová Helena
Holub Radek
7 D D 0.00 2xD -
Kvačkaj Jakub
Gmurczyk Jaroslav
4 D 19.290 D 19.290 1 + 2xD -
Klocke Dieter
Jacubietz Markus
7 15.600 D D 15.600 1 + 2xD -
Žilinec Jozef
Dobeš Peter
5 20.300 26.310 D 46.610 2 + D
Mikasová Petra
Žilinec Marek
5 D D 0.00 2xD -
Schorcht Gunni
Schorcht Steffen
9 D 6.370 D 6.370 1 + 2xD -
Kutnar Jakub
Holub Radek
9 D D 0.00 2xD -
Lederer Heiko
Kutnar Alois
8 16.920 D D 16.920 1 + 2xD -
Frinta Antonín
Kutnar Jakub
9 16.430 16.260 D 32.690 2 + D -
Schorcht Gunni
Geba Zdeněk
9 D D 0.00 2xD -
Hudák Aleš
Kutnar Jakub
8 20.510 13.710 D 34.220 2 + D -
Kuzma Matúš
Žilinec Marek
4 19.430 20.870 13.94 54.240 3
Schorcht Steffen
Schorcht Mandy
7 D D 0.00 2xD -
Kvačkaj Jakub
Dobeš Peter
5 D D 0.00 2xD -
Klocke Dieter
Pata Milan
7 D D 0.00 2xD -
Hudák Aleš
Geba Zdeněk
7 9.730 D D 9.730 1 + 2xD -
Žilinec ml. Jozef
Dobeš Peter
5 D D 0.00 2xD -
Hrzán Libor
Kutnar Alois
6 D D 0.00 2xD -
Libicki Dominik
Týglová Monika
4 D D 0.00 2xD -
Frinta Antonín
Dobeš Peter
7 D 20.310 D 20.310 1 + 2xD -
Schorcht Steffen
Holub Radek
8 D 15.450 D 15.450 1 + 2xD -
Mikasová Petra
Schorcht Mandy
6 17.920 D D 17.920 1 + 2xD -
Schorcht Steffen
Geba Zdeněk
8 D D 0.00 2xD -
Frinta Antonín
Schorcht Steffen
8 15.210 D D 15.210 1 + 2xD -
Škombár Štefan
Žilinec Marek
4 D D 0.00 2xD -
Schorcht Steffen
Pata Milan
7 D 24.910 D 24.910 1 + 2xD -
Bláhová Anna
Týglová Monika
5 20.140 18.260 23.92 62.320 3
Frinta Antonín
Schorcht Mandy
7 D D 0.00 2xD -
Čas na vítězství se ukazuje u jezdců, kteří se jeho zajetím mohou dostat do aktuálního vedení.