Výsledky jednotlivých kol

datum název
16. 6. 2018 4. kolo
2. 6. 2018 3. kolo
5. 5. 2018 1. kolo

Průběžné pořadí 2018

Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v dobytkářských disciplínách JUNIOR All Around
jezdecbody jezdkyněbody jezdecbody
Zdeněk Janeček
Pepto Steady Hickory
15 Zuzana Brůjová
Miss Rose Fella
18 Natalia Slowik
Jack Daniel's
6
Dominik Libicki
CDS BET ON TROUBLE
11 Šárka Janečková
WHIZ DOC POCO JAC
15
Petr Stříbrný
Smooth Cool Hickory
10 Barbora Němečková
REMEDY FOR LADIES
12
Andrej Posselt
Boogies Catalyst
10 Zuzana Brůjová
WHIZ DOC POCO JAC
12
Jiří Jankásek
SMARTEST LIL HARRY
9 Michaela Janečková
Markýz
10
Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
8 Nikol Tejmerová
Končiny Aranka Star
10
Jarosłav Bilski
Sato Reinforce Jet
8 Štěpánka Stříbrná
Ashley Silver Way
10
Jarek Gmurcsyk
Smart Didit
6 Eliška Nyklová
Arh Boogie O´Rima
8
Jerri Adriani De Camargo
cheyenne
6 Tereza Chamradová
Markýz
8
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
6 Andrea Krejčíková
Fashion Cat Fifik
7
Marek Bezděk
Sheila Sweet Jacs
5 Martina Kolářová
REMEDY FOR LADIES
7
Jan Löwy
Surprise Boogie
4 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
6
Andrej Posselt
Miss Dual Style
4 Šárka Janečková
Pepto Steady Hickory
6
Václav Pubrdle
Holywood Chex
4 Štěpánka Stříbrná
Miss Dual Style
6
Milan Pata
Arh Boogie O´Rima
3 Petra Součková
Of All Time Bar
2
Lukasz Slowik
Jack Daniel´s
3 Klára Patová
Cassandra1
2
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
2 Kristýna Stříbrná
Smooth Cool Hickory
2
Martin Srbený
Nancy Miss Dream
1 Tereza Čejchanová
Totem Royal Omeya
2

Veronika Havlišová
Black Lady Jay
1

 
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v lasařských diciplínách  
jezdecbody jezdkyněbody
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
13 Monika Týglová
Apache Ghost Flash
6    
Libor Hrzán
Swanky San Bar
11 Petra Součková
Of All Time Bar
4    
Lukasz Slowik
Jack Daniel´s
11 Klára Patová
Sioux City Hollywood
4    
Pavel Laštovka
Sara Genuine Smartaz
10 Klára Patová
Of All Time Bar
4    
Jerri Adriani De Camargo
cheyenne
10 Veronika Bosáková
Shannon
1    
Jiří Jankásek
SMARTEST LIL HARRY
10
   
Jarek Gmurcsyk
Smart Didit
9
   
Milan Pata
Sioux City Hollywood
8
   
Marek Bezděk
Sheila Sweet Jacs
6
   
Vlastimil Kozlovský
Nancy Miss Dream
5
   
Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
5
   
Richard Debera
Elisabeth Kihg Bee
4
   
Jarosłav Bilski
Sato Reinforce Jet
3
   
Marek Zábranský
Brenda
1
   
Jarek Gmurcsyk
Colorado-Mecoms Way
1
   
TEAM ROPING hlavaři TEAM ROPING nohaři  
jezdecbody jezdecbody
Libor Hrzán 17 Klára Patová 18    
Milan Pata 15 Marek Zábranský 11    
Antonín Frinta 13 Milan Pata 10    
Tomáš Kutnar 7 Jarek Gmurcsyk 7    
Bohuslav Kolář 5 Radek Holub 5    
Jan Ryba 5 Petra Mikasová 4    
Anna Bláhová 1 Pavel Laštovka 4    
Vlastimil Kozlovský 3    
Marie Končelová 1