VÝSLEDKY - 7. kolo Halter Valley Dnešice

19. 8. 2017 - 20. 8. 2017

Vypsané disciplíny JUNIOR:

Team Sorting  |  Barrel Race  |  Trailer Loading

Vypsané disciplíny OPEN:

 |  Breakaway Calf Roping  |  Barrel Race  |  Trailer Loading  |  Team Sorting  |  Ranch Cutting  |  California Ranch Roping  |  Ranch sorting  |  Team Roping - hlavaři  |  Team Roping - nohaři
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v dobytkářských disciplínách JUNIOR All Around
jezdecbody jezdkyněbody jezdecbody
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
13 Štěpánka Stříbrná
Miss Dual Style
13 Adéla Finkousová
Miriam
12
Peter Dula
Peptos Playmate 2013
7 Zuzana Brůjová
Miss Rose Fella
7 Lucie Kratochvílová
Karino
9
Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
6 Emma Mičurová
KAM Mary Soláno
6 Nikola Kratochvílová
Torri
7
Josef Daněk
Slik Water
6 Barbora Bašová
Shantal
6 Tereza Rašková
My Sweet Lady Jane
5
Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
6 Barbora Němečková
Presley daky joe
5 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
4
Jarosłav Bilski
DRR Fancys Pearl
5 Tereza Chamradová
Markýz
5 Angelika Lamch
DRR Fancys Pearl
2
Jarek Gmurcsyk
Smart Didit
5 Barbora Bašová
Kam Icecream
5   
Petr Stříbrný
Smooth Cool Hickory
4 Šárka Janečková
Pepto Steady Hickory
5   
Ladislav Kišš
Sunny Dream Boy
4 Kristýna Stříbrná
Ashley Silver Way
5   
Marek Molčan
Kam Icecream
3 Simona Laštovková
AVN JOSELITA CD DUAL
5   
Zdeněk Janeček
Pepto Steady Hickory
2 Adéla Molčanová
KAM Mary Soláno
5   
Štefan Škombár ml.
MISS OFF LEDA
1 Barbora Bašová
Kam Mary Solano
4   
Jozef Žilinec ml.
RG Hollywood Ragee
1 Michaela Janečková
JD COLORD CAT
3   
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
1 Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
3   
   Zuzana Brůjová
WHIZ DOC POCO JAC
2   
   Šárka Janečková
WHIZ DOC POCO JAC
2   
   Hana Husová
Remedys Scoot Kendy
1   
   Emma Mičurová
Shantal
1   

 
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v lasařských diciplínách  
jezdecbody jezdkyněbody
Marcus Jacubietz
cheyenne
6 Klára Patová
Zan sea bar
4    
Marek Bezděk
Sheila Sweet Jacs
6 Petra Součková
Of All Time Bar
4    
Jerri Adriani De Camargo
paja
6 Petra Mikasová
Zan sea bar
2    
Vlastimil Kozlovský
Of All Time Bar
5 Petra Mikasová
Jad Rock Boogie
2    
Dieter Klocke
Silent Black Sun
5       
Libor Hrzán
Swanky San Bar
5       
Jerri Adriani De Camargo
cheyenne
4       
Dominik Libicki
CDS BET ON TROUBLE
4       
Radek Holub
Jad Rock Boogie
3       
Jarek Gmurcsyk
Smart Didit
3       
Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
3       
Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
1