VÝSLEDKY - 6. kolo Halter Valley Dnešice

5. 8. 2017 - 6. 8. 2017

Vypsané disciplíny OPEN:

 |  Breakaway Calf Roping  |  Cattle Penning  |  Trailer Loading  |  Team Penning  |  Calf Branding  |  Ranch Roping  |  California Ranch Roping  |  Ranch sorting  |  Team Roping - hlavaři  |  Team Roping - nohaři
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v dobytkářských disciplínách JUNIOR All Around
jezdecbody jezdkyněbody jezdecbody
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
15 Šárka Janečková
WHIZ DOC POCO JAC
16   
Zdeněk Janeček
Pepto Steady Hickory
13 Štěpánka Stříbrná
Miss Dual Style
11   
Šimon Šebek
Diesel
9 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
9   
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
9 Hana Husová
Remedys Scoot Kendy
8   
Michal Sládek
Shez Gunner Kiss
9 Zuzana Brůjová
Miss Rose Fella
7   
Jarek Gmurcsyk
Colorado-Mecoms Way
7 Lenka Čelikovská
Kam Little Country
7   
Josef Čelikovský
Olena Dream Bar
7 Michaela Janečková
JD COLORD CAT
4   
Libor Hrzán
Swanky San Bar
6 Štěpánka Stříbrná
Ashley Silver Way
2   
Jerri Adriani De Camargo
cheyenne
5 Barbora Němečková
Presley daky joe
2   
Jarosłav Bilski
Jad Rock Boogie
5 Tereza Čejchanová
paja
1   
Andrej Posselt
Markýz
2 Lenka Haladová
Way To Little Lena
1   
Petr Stříbrný
Smooth Cool Hickory
2 Veronika Havlišová
Black Lady Jay
1   
Bohuslav Kolář
Shez Gunner Kiss
2 Andrea Hošková
Smart Little Joseph
1   
Jarosłav Bilski
Sato Reinforce Jet
1 Šárka Janečková
Pepto Steady Hickory
1   
Jan Löwy
Surprise Boogie
1      

 
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v lasařských diciplínách  
jezdecbody jezdkyněbody
Dominik Libicki
CDS BET ON TROUBLE
8 Petra Mikasová
Michelle ma belle
8    
Jerri Adriani De Camargo
cheyenne
7 Petra Mikasová
Jad Rock Boogie
6    
Pavel Laštovka
Sara Genuine Smartaz
6 Petra Součková
Of All Time Bar
6    
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
5 Monika Týglová
Apache Ghost Flash
6    
Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
5 Helena Kašperová
Michelle ma belle
1    
Michal Sládek
Shez Gunner Kiss
5 Helena Moravcová
Selkirk
1    
Lukáš Ruta
Crazy Daisy Bar
4 Dominika Nová
Holly Hanna Magic
1    
Šimon Šebek
Diesel
4       
Libor Hrzán
Swanky San Bar
3       
Vlastimil Kozlovský
Nancy Miss Dream
3       
Milan Pata
Sioux City Hollywood
2       
Štěpán Beneš
paja
2       
Jarek Gmurcsyk
Colorado-Mecoms Way
1       
TEAM ROPING hlavaři TEAM ROPING nohaři  
jezdecbody jezdecbody
Milan Pata 7 Zdeněk Géba 11    
Antonín Frinta 6 Marek Zábranský 9    
Tomáš Kutnar 5 Klára Patová 1    
Jan Ryba 3