VÝSLEDKY - 5. kolo Galloway farma Roupov

29. 7. 2017 - 30. 7. 2017

Vypsané disciplíny JUNIOR:

Team Sorting  |  Pole Bending  |  Barrel Race  |  Cattle Penning

Vypsané disciplíny OPEN:

 |  Breakaway Calf Roping  |  Pole Bending  |  Barrel Race  |  Cattle Penning  |  Team Sorting  |  Ranch Cutting  |  Calf Branding  |  Ranch Roping  |  Ranch sorting
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v dobytkářských disciplínách JUNIOR All Around
jezdecbody jezdkyněbody jezdecbody
Zdeněk Janeček
Pepto Steady Hickory
12 Šárka Janečková
WHIZ DOC POCO JAC
12 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
6
Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
9 Zuzana Brůjová
Miss Rose Fella
8 Angelika Lamch
DRR Fancys Pearl
6
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
9 Michaela Janečková
JD COLORD CAT
6 Tereza Rašková
My Sweet Lady Jane
5
Šimon Šebek
Diesel
8 Štěpánka Stříbrná
Miss Dual Style
5 Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
5
Jerri Adriani De Camargo
cheyenne
6 Lenka Haladová
Way To Little Lena
4 Tereza Chamradová
Markýz
4
Vladimír Šedivý
Eddie Shock Time
6 Tereza Chamradová
Boogies Catalyst
4 Petra Freyová
Tamara
4
Štěpán Beneš
paja
5 Andrea Hošková
Smart Little Joseph
4 Lucie Kratochvílová
Karino
3
Jan Löwy
Surprise Boogie
4 Kristýna Stříbrná
Ashley Silver Way
4 Aneta Lipenská
Port
2
Marek Bezděk
Sheila Sweet Jacs
4 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
3 Elisabeth Sigmundová
Port
1
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
2 Tereza Čejchanová
paja
2   
Michal Sládek
Shez Gunner Kiss
2 Veronika Havlišová
Black Lady Jay
1   
Ondřej Konvalin
Presley daky joe
2      
Luboš Chamrad
Markýz
1      
Zdeněk Géba
Diesel
1      

 
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v lasařských diciplínách  
jezdecbody jezdkyněbody
Marek Zábranský
Brenda
11 Monika Týglová
Apache Ghost Flash
8    
Vladimír Šedivý
Shock Time
9       
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
4       
Jerri Adriani De Camargo
cheyenne
4       
Pavel Laštovka
Sara Genuine Smartaz
2       
Radek Holub
Jad Rock Boogie
2       
Šimon Šebek
Diesel
1       
Dominik Libicki
CDS BET ON TROUBLE
1