VÝSLEDKY - POZOR ZMĚNA : 4. kolo Halter Valley Dnešice ProRodeo Tour + NBHA

24. 6. 2017 - 25. 6. 2017

Vypsané disciplíny JUNIOR:

Team Penning  |  Barrel Race  |  Trailer Loading

Vypsané disciplíny OPEN:

 |  Breakaway Calf Roping  |  Barrel Race  |  Trailer Loading  |  Team Penning  |  Ranch Cutting  |  California Ranch Roping  |  Team Roping - hlavaři  |  Team Roping - nohaři
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v dobytkářských disciplínách JUNIOR All Around
jezdecbody jezdkyněbody jezdecbody
Vladimír Šedivý
Shock Time
6 Šárka Janečková
Pepto Steady Hickory
10 Angelika Lamch
DRR Fancys Pearl
6
Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
5 Michaela Janečková
JD COLORD CAT
9 Tereza Rašková
My Sweet Lady Jane
5
Zdeněk Janeček
Pepto Steady Hickory
5 Iveta Šedivá
Fontána
6 Petra Freyová
Tamara
4
Ondřej Konvalin
Presley daky joe
4 Zuzana Brůjová
WHIZ DOC POCO JAC
6 Lucie Kratochvílová
Karino
3
Radek Holub
Jad Rock Boogie
4 Barbora Němečková
Presley daky joe
6 Veronika Voborová
Highlight Cindy
2
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
3 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
5 Borys Bilski
Smile Man Go
1
Andrej Posselt
Boogies Catalyst
3 Šárka Janečková
WHIZ DOC POCO JAC
5   
Petr Stříbrný
Smooth Cool Hickory
3 Tereza Čejchanová
Valentino Rossi
4   
Michal Sládek
Shez Gunner Kiss
2 Štěpánka Stříbrná
Miss Dual Style
3   
Luboš Chamrad
Markýz
2 Štěpánka Stříbrná
Ashley Silver Way
3   
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
2 Hana Husová
Remedys Scoot Kendy
2   
Jiří Jankásek
Benjamin
1 Tereza Chamradová
Boogies Catalyst
2   
Andrej Posselt
Markýz
1 Andrea Hošková
Smart Little Joseph
1   
   Andrea Jankásková
SMARTEST LIL HARRY
1   

 
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v lasařských diciplínách  
jezdecbody jezdkyněbody
Marek Zábranský
Brenda
8 Petra Mikasová
Jad Rock Boogie
5    
Michal Sládek
Shez Gunner Kiss
6 Klára Patová
Smille Indy Bee
4    
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
6 Petra Součková
Of All Time Bar
4    
Milan Pata
Sioux City Hollywood
5 Andrea Jankásková
Benjamin
3    
Radek Holub
CDS BET ON TROUBLE
5 Helena Kašperová
Michelle ma belle
3    
Pavel Laštovka
Sara Genuine Smartaz
4 Monika Týglová
Apache Ghost Flash
2    
Jiří Jankásek
SMARTEST LIL HARRY
3 Klára Patová
Sioux City Hollywood
2    
Radek Holub
Jad Rock Boogie
1       
TEAM ROPING hlavaři TEAM ROPING nohaři  
jezdecbody jezdecbody
Jan Ryba 13 Jakub Kutnar 8    
Antonín Frinta 7 Marek Zábranský 6    
Vlastimil Kozlovský 1 Klára Patová 4    
   Radek Holub 2