VÝSLEDKY - 1. kolo Halter Valley Dnešice

29. 4. 2017 - 30. 4. 2017

Vypsané disciplíny JUNIOR:

Team Penning  |  Barrel Race  |  Cattle Penning

Vypsané disciplíny OPEN:

 |  Breakaway Calf Roping  |  Barrel Race  |  Cattle Penning  |  Team Penning  |  Ranch Cutting  |  Ranch Roping  |  Team Roping - hlavaři  |  Team Roping - nohaři
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v dobytkářských disciplínách JUNIOR All Around
jezdecbody jezdkyněbody jezdecbody
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
10 Barbora Němečková
NICOLAS COOKIE CASH
7 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
15
Andrej Posselt
Boogies Catalyst
6 Štěpánka Stříbrná
Miss Dual Style
6 Tereza Rašková
My Sweet Lady Jane
11
Libor Hrzán
Swanky San Bar
6 Andrea Jankásková
Benjamin
5 Tereza Chamradová
Markýz
9
Míra Hlaváček
Double DJ Cat
6 Michaela Janečková
JD COLORD CAT
4 Kristýna Stříbrná
Ashley Silver Way
6
Jiří Jankásek
SMARTEST LIL HARRY
5 Šárka Janečková
WHIZ DOC POCO JAC
4 Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
6
Zdeněk Janeček
Pepto Steady Hickory
4 Štěpánka Stříbrná
Ashley Silver Way
3   
Petr Stříbrný
Miss Dual Style
3 Zuzana Brůjová
Miss Rose Fella
3   
Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
2 Lenka Haladová
Way To Little Lena
3   
   Zuzana Brůjová
WHIZ DOC POCO JAC
2   
   Šárka Janečková
Pepto Steady Hickory
2   
   Monika Týglová
Apache Ghost Flash
1   
   Lenka Čelikovská
Olena Dream Bar
1   
   Klára Patová
Kam Little Country
1   

 
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v lasařských diciplínách  
jezdecbody jezdkyněbody
Marek Zábranský
Brenda
12 Klára Patová
Sioux City Hollywood
4    
Dominik Libicki
CDS BET ON TROUBLE
10 Monika Týglová
Apache Ghost Flash
3    
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
4       
Šimon Šebek
Diesel
4       
Libor Hrzán
Swanky San Bar
3       
Pavel Laštovka
Sara Genuine Smartaz
1       
Michal Sládek
Shez Gunner Kiss
1       
TEAM ROPING hlavaři TEAM ROPING nohaři  
jezdecbody jezdecbody
Jiří Jankásek 9 Milan Pata 16    
Andrea Jankásková 6 Marek Zábranský 3    
Jan Ryba 5 Klára Patová 2    
Vlastimil Kozlovský 1