VÝSLEDKY - 6. kolo ProRodeo Tour

6. 8. 2016 - 7. 8. 2016

Vypsané disciplíny OPEN:

 |  Breakaway Calf Roping  |  Cattle Penning  |  Trailer Loading  |  Team Penning  |  Calf Branding  |  Ranch Roping  |  California Ranch Roping  |  Ranch sorting  |  Team Roping - hlavaři  |  Team Roping - nohaři
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v dobytkářských disciplínách JUNIOR All Around
jezdecbody jezdkyněbody jezdecbody
Zdeněk Janeček
Pepto Steady Hickory
9 Barbora Němečková
NICOLAS COOKIE CASH
18   
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
8 Sára Křesinová
Athen Del Shorty Star
17   
Štěpán Beneš
paja
8 Lenka Haladová
Way To Little Lena
10   
Andrej Posselt
Boogies Catalyst
8 Šárka Janečková
WHIZ DOC POCO JAC
9   
Josef Čelikovský
Olena Dream Bar
5 Šárka Janečková
Pepto Steady Hickory
6   
Martin Srbený
JOE COLONEL BROWN
5 Lenka Čelikovská
Kam Little Country
5   
Marek Zábranský
Brenda
4 Helena Moravcová
Arh Boogie O´Rima
5   
Jan Löwy
Surprise Boogie
3 Bohumila Dufková
Magic Blackandwhite
5   
Michal Sládek
Shez Gunner Kiss
3 Štěpánka Stříbrná
Miss Dual Style
4   
Jiří Jaroš
RH Diablo Kid
3 Lenka Čelikovská
Olena Dream Bar
4   
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
3 Barbora Rešová
Guerra
4   
Marek Bezděk
Pretty Nics
3 Pavlína Pánková
Magic Blackandwhite
3   
Jerri Adriani De Camargo
cheyenne
2 Bohumila Dufková
Joe Striped Back
3   
Radek Holub
Chelsea Little Bar
2 Helena Kašperová
Zan sea bar
2   
Libor Hrzán
Swanky San Bar
1 Anna Bláhová
Silver Honey Magic
2   
Vlastimil Kozlovský
Nancy Miss Dream
1 Tereza Chamradová
Coda Silver Way
2   
   Andrea Hošková
Markýz
1   

 
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v lasařských diciplínách  
jezdecbody jezdkyněbody
Jan Ryba
A Bizzi Wizzi
14 Klára Patová
A Bizzi Wizzi
9    
Milan Pata
Sioux City Hollywood
14 Klára Patová
Sioux City Hollywood
5    
Michal Sládek
Shez Gunner Kiss
8 Monika Týglová
Apache Ghost Flash
3    
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
7       
Radek Holub
Chelsea Little Bar
6       
Radek Holub
Zan sea bar
5       
Marek Zábranský
Brenda
4       
Jiří Jaroš
RH Diablo Kid
3       
Martin Srbený
JOE COLONEL BROWN
2       
Vlastimil Kozlovský
Nancy Miss Dream
2       
Bohuslav Kolář
Shez Gunner Kiss
1       
Jerri Adriani De Camargo
cheyenne
1       
TEAM ROPING hlavaři TEAM ROPING nohaři  
jezdecbody jezdecbody
Milan Pata 17 Radek Holub 6    
Jan Ryba 4 Zdeněk Géba 6    
   Klára Patová 5