VÝSLEDKY - 3. kolo ProRodeo Tour

11. 6. 2016 - 12. 6. 2016

Vypsané disciplíny JUNIOR:

Ranch Sorting  |  Cattle Penning  |  Trailer Loading

Vypsané disciplíny OPEN:

 |  Breakaway Calf Roping  |  Cattle Penning  |  Trailer Loading  |  Team Sorting  |  Calf Branding  |  Ranch Roping  |  California Ranch Roping  |  Ranch sorting  |  Team Roping - hlavaři  |  Team Roping - nohaři
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v dobytkářských disciplínách JUNIOR All Around
jezdecbody jezdkyněbody jezdecbody
Jan Löwy
Surprise Boogie
10 Štěpánka Stříbrná
Miss Dual Style
13 Tereza Chamradová
Coda Silver Way
14
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
9 Lenka Haladová
Way To Little Lena
12 Šimon Šebek
Diesel
12
Jarek Gmurczyk
Smart Didit
8 Bohumila Dufková
Joe Striped Back
12 Kristýna Stříbrná
Ashley Silver Way
11
Michal Sládek
Shez Gunner Kiss
6 Šárka Janečková
WHIZ DOC POCO JAC
10 Anna Bláhová
Silver Honey Magic
11
Bartosz Wysocki
Dual Cat Strawberry
6 Lenka Čelikovská
Olena Dream Bar
8 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
10
Martin Srbený
JOE COLONEL BROWN
6 Andrea Hošková
Markýz
6 Petra Dufková
Jay Doly Cash
9
Zdeněk Janeček
Pepto Steady Hickory
5 Barbora Němečková
NICOLAS COOKIE CASH
5 Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
8
Jiří Jaroš
RH Diablo Kid
4 Sára Křesinová
Athen Del Shorty Star
5 Pavel Laštovka
Sara Genuine Smartaz
6
Zdeněk Géba
CDS BET ON TROUBLE
4 Michaela Janečková
JD COLORD CAT
5 Šimon Šebek
AVN JOSELITA CD DUAL
5
Andrej Posselt
Markýz
4 Kristýna Stříbrná
Ashley Silver Way
4 Pavel Laštovka
Diesel
5
Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
4 Zuzana Brůjová
Miss Rose Fella
4 Dominika Nová
Colledaro
4
Marek Bezděk
Pretty Nics
3 Petra Součková
Of All Time Bar
3   
Tomáš Uchytil
winter white star
3 Lída Kadlecová
Colledaro
1   
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
2 Lucie Zeithamer
Guerra
1   
Vlastimil Kozlovský
Nancy Miss Dream
2      
Bohuslav Kolář
Shez Gunner Kiss
2      
Pavel Laštovka
Sara Genuine Smartaz
1      

 
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v lasařských diciplínách  
jezdecbody jezdkyněbody
Radek Holub
Zan sea bar
7 Klára Patová
Sioux City Hollywood
11    
Antonín Frinta
Great red BH
6 Monika Týglová
Apache Ghost Flash
5    
Milan Pata
Sioux City Hollywood
6 Petra Mikasová
Zan sea bar
4    
Radek Holub
Presley daky joe
6 Klára Patová
A Bizzi Wizzi
1    
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
6       
Jiří Jaroš
RH Diablo Kid
5       
Bohuslav Kolář
Shez Gunner Kiss
5       
Jan Ryba
A Bizzi Wizzi
5       
Marek Zábranský
Brenda
3       
Martin Srbený
JOE COLONEL BROWN
3       
Vlastimil Kozlovský
Nancy Miss Dream
3       
Pavel Laštovka
Sara Genuine Smartaz
2       
Zdeněk Géba
Jad Rock Boogie
2       
Šimon Šebek
Diesel
2       
Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
1       
Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
1       
TEAM ROPING hlavaři TEAM ROPING nohaři  
jezdecbody jezdecbody
Petra Mikasová 8 Zdeněk Géba 10    
Aleš Hudák 6 Monika Týglová 5    
Tomáš Kutnar 5 Jan Ryba 3    
Antonín Frinta 2 Milan Pata 2    
   Radek Holub 1