Vypsané disciplíny JUNIOR:

Ranch Sorting  |  Barrel Race  |  Trailer Loading

Vypsané disciplíny OPEN:

 |  Breakaway Calf Roping  |  Barrel Race  |  Trailer Loading  |  Team Sorting  |  Ranch Roping  |  Ranch sorting  |  Team Roping - hlavaři  |  Team Roping - nohaři

VÝSLEDKY - Trailer Loading OPEN

27. 8. 2016 - 28. 8. 2016 - 7.růžové mezinárodní kolo ProRodeo Tour

jezdci (kůň) čas 1.kolo hlavy 1.kolo čas 2.kolo hlavy 2.kolo součet časů součet hlav All Around
Dula Pet. (Lucky Pepy Jack)
Uhrinová Mir. (Pepitas Shining Star)
35.680 1 30.260 1 65.940 2 6
6
Stříbrný Pet. (Lucky Pepy Jack)
Dula Pet. (Pepitas Shining Star)
36.370 1 33.080 1 69.450 2 5
5
Stříbrná Ště. (Miss Dual Style)
Stříbrný Pet. (Ashley Silver Way)
42.510 1 37.640 1 80.150 2 4
4
Laštovka Pav. (AVN JOSELITA CD DUAL)
Selicharová Jul. (Bet A Rey Jay)
39.030 1 45.740 1 84.770 2 3
3
Sládek Mic. (Shez Gunner Kiss)
Kolář Boh. (Smille Indy Bee)
30.570 1 56.790 1 87.360 2 2
2
Janeček Zde. (Pepto Steady Hickory)
Janečková Šár. (WHIZ DOC POCO JAC)
50.380 1 38.810 1 89.190 2 1
1
Laštovková Sim. (Sara Genuine Smartaz)
Rašková Ter. (My Sweet Lady Jane)
59.880 1 43.350 1 103.230 2
Janečková Mic. (JD COLORD CAT)
Janečková Šár. (Pepto Steady Hickory)
29.240 1 0.000 29.240 D + 1
Čelikovská Len. (Kam Little Country)
Čelikovský Jos. (Olena Dream Bar)
0.000 34.150 1 34.150 D + 1
Tolarová And. (Markýz)
Posselt And. (Rosie Silver Way)
0.000 34.840 1 34.840 D + 1
Beneš Ště. (paja)
De Camargo Jer. (cheyenne)
0.000 36.260 1 36.260 D + 1
Němečková Bar. (NICOLAS COOKIE CASH)
Křesinová Sár. (Athen Del Shorty Star)
0.000 38.010 1 38.010 D + 1
Čelikovská Len. (Olena Dream Bar)
Nyklová Eli. (Arh Boogie O´Rima)
39.600 1 0.000 39.600 D + 1
Haladová Len. (Way To Little Lena)
Dufková Boh. (Joe Striped Back)
43.840 1 0.000 43.840 D + 1
Součková Pet. (Of All Time Bar)
Hrzán Lib. (Swanky San Bar)
0.000 44.250 1 44.250 D + 1
Srbený Mar. (JOE COLONEL BROWN)
Laštovka Pav. (Sara Genuine Smartaz)
44.280 1 0.000 44.280 D + 1
Moravcová Hel. (Selkirk)
Brymová Šár. (My Sweet Lady Jane)
0.000 47.750 1 47.750 D + 1
Chamrad Lub. (Markýz)
Chamradová Ter. (Coda Silver Way)
0.000 59.930 1 59.930 D + 1
Čejchanová Ter. (paja)
Bezděk Mar. (Pretty Nics)
0.000 60.000 1 60.000 D + 1
Tolarová And. (Smart Little Joseph)
Veselá Ter. (Erzebet Luljeta Dee)
0.000 0.000 2D
Löwy Jan. (Surprise Boogie)
Posselt And. (Markýz)
0.000 0.000 2D
Kašperová Hel. (Zan sea bar)
Kozlovský Vla. (Nancy Miss Dream)
0.000 0.000 2D
Zeithamer Luc. (Guerra)
Kadlecová Lud. (Colledaro)
0.000 0.000 2D
Rešová Bar. (Guerra)
Nová Dom. (Colledaro)
0.000 0.000 2D
Moravcová Hel. (JOE COLONEL BROWN)
Srbený Mar. (Selkirk)
0.000 0.000 2D
Nyklová Eli. (Sharyk)
Jokešová Mic. (Arh Boogie O´Rima)
0.000 0.000 2D
Pešicová Lucie (Pretty Kiss Shawnee (Šóna))
Laštovková Sim. (AVN JOSELITA CD DUAL)
0.000 0.000 2D

Nejlepší výsledek tohoto roku

Brůjová Zuzana s Miss Rose Fella (Růženka) čas: 25.43
Stříbrná Kristýna s Ashley Silver Way () čas: 25.43
3. kolo ProRodeo Tour (11. 6. 2016)