Vypsané disciplíny JUNIOR:

Ranch Sorting  |  Barrel Race  |  Trailer Loading

Vypsané disciplíny OPEN:

 |  Breakaway Calf Roping  |  Barrel Race  |  Trailer Loading  |  Team Sorting  |  Ranch Roping  |  Ranch sorting  |  Team Roping - hlavaři  |  Team Roping - nohaři

VÝSLEDKY - Team Sorting OPEN

27. 8. 2016 - 28. 8. 2016 - 7.růžové mezinárodní kolo ProRodeo Tour

jezdci (kůň) čas 1.kolo hlavy 1.kolo čas 2.kolo hlavy 2.kolo součet časů součet hlav All Around
Němečková Bar. (NICOLAS COOKIE CASH)
Křesinová Sár. (Athen Del Shorty Star)
Janečková Šár. (Pepto Steady Hickory)
120.000 8 117.950 4 237.950 12 6
6
6
Stříbrná Ště. (Ashley Silver Way)
Dula Pet. (Pepitas Shining Star)
Uhrinová Mir. (Lucky Pepy Jack)
114.520 5 109.110 6 223.630 11 5
5
5
Janeček Zde. (Pepto Steady Hickory)
Janečková Mic. (JD COLORD CAT)
Janečková Šár. (WHIZ DOC POCO JAC)
110.320 6 110.910 3 221.230 9 4
4
4
Posselt And. (Markýz)
Stříbrný Pet. (Ashley Silver Way)
Zábranský Mar. (Brenda)
102.880 7 115.230 1 218.110 8 3
3
3
Posselt And. (Rosie Silver Way)
Chamrad Lub. (Markýz)
Chamradová Ter. (Coda Silver Way)
109.410 4 113.930 3 223.340 7 2
2
2
Tolarová And. (Markýz)
Haladová Len. (Way To Little Lena)
Löwy Jan. (Surprise Boogie)
120.000 2 103.960 5 223.960 7 1
1
1
Stříbrný Pet. (Miss Dual Style)
Dula Pet. (Lucky Pepy Jack)
Uhrinová Mir. (Pepitas Shining Star)
101.210 5 102.800 1 204.010 6
Čelikovská Len. (Kam Little Country)
Čelikovský Jos. (Olena Dream Bar)
Moravcová Hel. (Arh Boogie O´Rima)
110.890 4 94.420 2 205.310 6
Laštovka Pav. (AVN JOSELITA CD DUAL)
Srbený Mar. (Selkirk)
Moravcová Hel. (JOE COLONEL BROWN)
100.650 1 112.460 5 213.110 6
Čelikovská Len. (Olena Dream Bar)
Nyklová Eli. (Arh Boogie O´Rima)
Součková Pet. (Of All Time Bar)
118.420 4 115.830 2 234.250 6
Kozlovský Vla. (Nancy Miss Dream)
Hrzán Lib. (Swanky San Bar)
Srbený Mar. (JOE COLONEL BROWN)
112.530 2 116.910 3 229.440 5
Stříbrná Ště. (Miss Dual Style)
Kunclová Zuz. (Ashley Silver Way)
Stříbrná Kri. (Rosie Silver Way)
113.380 7 0.000 113.380 D + 7
Sládek Mic. (Shez Gunner Kiss)
Kolář Boh. (Smille Indy Bee)
Jaroš Jiř. (RH Diablo Kid)
107.960 3 0.000 107.960 D + 3
Tejmerová Nik. (Končiny Aranka Star)
Kašperová Hel. (Zan sea bar)
Pešicová Luc. (Pretty Kiss Shawnee)
110.060 3 0.000 110.060 D + 3
Beneš Ště. (paja)
Bezděk Mar. (Pretty Nics)
De Camargo Jer. (cheyenne)
0.000 115.060 3 115.060 D + 3
Laštovková Sim. (Sara Genuine Smartaz)
Selicharová Jul. (Bet A Rey Jay)
Mascher Lot. (Mickey mouse dun it)
0.000 0.000 2D
Jacubietz Mar. (HP Pistolpackin Mama)
Fiedler Mar. (Piper)
Géba Zde. (Jad Rock Boogie)
0.000 0.000 2D

Nejlepší výsledek tohoto roku

Němečková Barbora s NICOLAS COOKIE CASH (Nicolas) čas: 106.93 (10 body)
Křesinová Sára s Athen Del Shorty Star (Shorty) čas: 106.93 (10 body)
Janečková Šárka s Pepto Steady Hickory (Hikory) čas: 106.93 (10 body)
5. kolo Galloway farma Roupov (30. 7. 2016)