VÝSLEDKY - 8. mezinárodní kolo Halter Valley

30. 8. 2014 - 31. 8. 2014

Vypsané disciplíny JUNIOR:

Team Penning  |  Barrel Race  |  Cattle Penning

Vypsané disciplíny OPEN:

 |  Barrel Race  |  Cattle Penning  |  Team Sorting  |  Calf Roping  |  Ranch Roping  |  California Ranch Roping  |  Ranch sorting  |  Team Roping - hlavaři  |  Team Roping - nohaři
CATLE All Around Lady CATLE All Around JUNIOR All Around
jezdecbody jezdecbody jezdecbody
Branislav Šablatúra
Smartin Black Jack
13 Zuzana Uchytilová
Lil San Rio Smart
11 Kristýna Hlavínová
Eso One Osteo
12
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
11 Zuzana Brůjová
Na Nics Glossy Train
7 Šárka Janečková
Matýsek
10
Andrej Posselt
Markýz
8 Bohumila Dufková
Joe Striped Back
7 Kristýna Stříbrná
Coda Silver Way
6
Bohuslav Kolář
Elisabeth King Bee
7 Šárka Janečková
Markýz
6 Pavel Laštovka
Sara Genuine Smartaz
6
Marek Zábranský
Brenda
6 Zuzana Staššíková
Peppies Lucky Bar
6 Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
6
Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
5 Štěpánka Stříbrná
Coda Silver Way
5 Simona Laštovková
AVN JOSELITA CD DUAL
6
Zdeněk Géba
Sara Genuine Smartaz
5 Zuzana Uchytilová
Na Nics Glossy Train
5 Šárka Janečková
Markýz
5
Martin Srbený
JOE COLONEL BROWN
5 Štěpánka Stříbrná
Ashley Silver Way
4 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
5
Petr Stříbrný
Coda Silver Way
3 Zuzana Staššíková
Lucky Pepy Jack
3 Lucie Pešicová
Scooters Sally Moon
4
Peter Dula
Pepitas Shining Star
3 Lenka Haladová
FALCO
2 Anna Bláhová
Alma
3
Axel Sumodalsky
Jacky
2 Andrea Hošková
Markýz
1 Eliška Nyklová
Airon
2
Jan Löwy
Gold Mystery Arcaro
1      

 
ROPING All Around Lady ROPING All Around  
jezdecbody jezdecbody
Radek Holub
Chelsea Little Bar
17 Petra Mikasová
Chelsea Little Bar
5    
Milan Pata
Sioux City Hollywood
10 Petra Mikasová
Zan sea bar
3    
Radek Holub
Zan sea bar
9 Klára Patová
Sioux City Hollywood
1    
Günny Schorcht
TL Hickory N Chrome
8       
Antonín Frinta
Great red BH
6       
Steffen Schorcht
Bucky
5       
Milan Pata
Jay Doly Cash
5       
Marcus Jacubietz
cheyenne
4       
Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
3       
Zdeněk Géba
Sara Genuine Smartaz
3       
Marcus Jacubietz
TL Hickory N Chrome
2       
Steffen Schorcht
TL Hickory N Chrome
1       
Zdeněk Géba
JOE COLONEL BROWN
1       
Günny Schorcht
Bucky
1       
TEAM ROPING hlavaři TEAM ROPING nohaři  
jezdecbody jezdecbody
Milan Pata
Sioux City Hollywood
8 Marek Zábranský
Brenda
6    
Petra Mikasová
Zan sea bar
5 Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
5    
Günny Schorcht
TL Hickory N Chrome
4 Radek Holub
Chelsea Little Bar
4    
Marcus Jacubietz
cheyenne
3 Steffen Schorcht
Bucky
4    
Ronny Huebke
Bossman Pointer
1 Zdeněk Géba
JOE COLONEL BROWN
2