VÝSLEDKY - 4. kolo Ježkův Mlýn Hoštka

28. 6. 2014 - 29. 6. 2014

Vypsané disciplíny JUNIOR:

Team Penning  |  Barrel Race  |  Trailer Loading

Vypsané disciplíny OPEN:

 |  Barrel Race  |  Trailer Loading  |  Team Sorting  |  Ranch Cutting  |  Calf Roping  |  Ranch Roping  |  California Ranch Roping
CATLE All Around Lady CATLE All Around JUNIOR All Around
jezdecbody jezdecbody jezdecbody
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
10 Zuzana Uchytilová
Lil San Rio Smart
7 Šárka Janečková
Markýz
17
Andrej Posselt
Markýz
9 Zuzana Staššíková
Peppies Lucky Bar
6 Anna Bláhová
Alma
16
Peter Dula
Peppies Lucky Bar
8 Irena Minaříková
Buenos Lynx Girl
6 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
10
Branislav Šablatúra
Hickoris Highlight
8 Štěpánka Stříbrná
Coda Silver Way
5 Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
9
Peter Dula
Lucky Pepy Jack
8 Štěpánka Stříbrná
Ashley Silver Way
3 Šárka Janečková
Matýsek
6
Jiří Jankásek
Lucky Icicle
6 Zuzana Brůjová
Na Nics Glossy Train
3 Kristýna Stříbrná
Coda Silver Way
5
Marek Zábranský
Brenda
5 Petra Čechová
Spot Cash Cat
3   
Branislav Šablatúra
Smartin Black Jack
4 Sára Křesinová
Colledaro
2   
Míra Hlaváček
Double DJ Cat
3 Šárka Janečková
Markýz
2   
Petr Stříbrný
Coda Silver Way
1 Zuzana Uchytilová
Na Nics Glossy Train
2   
   Barbora Němečková
Presley daky joe
2   
   Bohumila Dufková
Joe Striped Back
1   
   Zuzana Brůjová
Lil San Rio Smart
1   

 
ROPING All Around Lady ROPING All Around  
jezdecbody jezdecbody
Radek Holub
Zan sea bar
10 Petra Mikasová
Chelsea Little Bar
7    
Milan Pata
Jay Doly Cash
10 Klára Patová
Jay Doly Cash
5    
Milan Pata
Sioux City Hollywood
10       
Jan Ryba
A Bizzi Wizzi
8       
Radek Holub
Chelsea Little Bar
7       
Jiří Jankásek
Lucky Icicle
5       
Marek Zábranský
Brenda
5       
Jan Ryba
Whinny Blue Gun
5       
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
3       
Josef Jung
Cowboy Billy
3       
Jiří Jaroš
RH Diablo Kid
2       
Bohuslav Kolář
Elisabeth King Bee
2       
Zdeněk Géba
AVN JOSELITA CD DUAL
1       
Martin Srbený
JOE COLONEL BROWN
1