VÝSLEDKY - 2. kolo České Budějovice

17. 5. 2014 - 18. 5. 2014

Vypsané disciplíny JUNIOR:

Team Penning  |  Barrel Race  |  Trailer Loading

Vypsané disciplíny OPEN:

 |  Barrel Race  |  Trailer Loading  |  Team Penning  |  Ranch Cutting  |  Calf Roping  |  California Ranch Roping  |  Team Roping - hlavaři  |  Team Roping - nohaři
CATLE All Around Lady CATLE All Around JUNIOR All Around
jezdecbody jezdecbody jezdecbody
Peter Dula
Lucky Pepy Jack
11 Zuzana Hroníková
Pepitas Shining Star
11 Lucie Pešicová
Scooters Sally Moon
17
Zdeněk Géba
Sara Genuine Smartaz
5 Monika Týglová
Apache Ghost Flash
10 Anna Bláhová
Alma
12
Martin Srbený
JOE COLONEL BROWN
5 Štěpánka Stříbrná
Ashley Silver Way
6 Šárka Janečková
Markýz
8
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
4 Zuzana Brůjová
Na Nics Glossy Train
6 Kristýna Hlavínová
Eso One Osteo
6
Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
4 Zuzana Uchytilová
Lil San Rio Smart
6 Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
4
Petr Stříbrný
Coda Silver Way
3 Anna Bláhová
Alma
5 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
3
   Šárka Janečková
Markýz
5   
   Zuzana Uchytilová
Na Nics Glossy Train
5   
   Štěpánka Stříbrná
Coda Silver Way
4   
   Bohumila Dufková
Joe Striped Back
3   
   Michaela Janečková
WHIZ DOC POCO JAC
3   
   Barbora Němečková
NICOLAS COOKIE CASH
2   
   Zuzana Brůjová
Lil San Rio Smart
2   
   Sára Křesinová
Colledaro
2   

 
ROPING All Around Lady ROPING All Around  
jezdecbody jezdecbody
Radek Holub
Chelsea Little Bar
10 Petra Mikasová
Chelsea Little Bar
6    
Radek Holub
Zan sea bar
6 Monika Týglová
Alma
5    
Marek Zábranský
Brenda
5 Petra Mikasová
Zan sea bar
4    
Milan Pata
Jay Doly Cash
5 Klára Patová
Sioux City Hollywood
1    
Jan Ryba
A Bizzi Wizzi
4       
Antonín Frinta
Great red BH
4       
Bohuslav Kolář
Elisabeth King Bee
3       
Zdeněk Géba
JOE COLONEL BROWN
3       
Jiří Jaroš
RH Diablo Kid
3       
Milan Pata
Sioux City Hollywood
2       
TEAM ROPING hlavaři TEAM ROPING nohaři  
jezdecbody jezdecbody
Jiří Jankásek
Benjamin
8 Radek Holub
Chelsea Little Bar
10    
Milan Pata
Sioux City Hollywood
5 Marek Zábranský
Brenda
6    
Antonín Frinta
Great red BH
4 Zdeněk Géba
JOE COLONEL BROWN
3    
Jan Ryba
A Bizzi Wizzi
3 Matúš Guga
Areon Duck
2    
Petra Mikasová
Zan sea bar
1