Nápověda pro přihlášení na server

Přihlášení na server PRORODEO.CZ je určeno pro jezdce soutěže ne pro návštěvníky.

Jako přihlašovací jméno použijte e-mail pod kterým jste se registrovali. Heslo si každý jezdec volí sám. V případě, že heslo zadáte špatně nebo jste jej zatím nezadali, takže jej v přihlašovacím formuláři nevyplníte, nabídne Vám systém možnost zaslání jednorázového přístupu.

Jednorázový přístup

Zvolíte-li zaslání jednorázového přístupu, server na Vám e-mail zašle pro každého registrovaného jezdce přístupový kód (pod jedním mailem může být registrováno více jezdců z rodiny nebo ranče). Na tento přístupový kód v mailu klikněte a otevře se Vám webová stránka s formulářem, kde jsou aktuální hodnoty Vašeho profilu.

Profil jezdce

V profilu jsou čtyři povinné údaje (položky jsou označeny červenou barvou):

  • jméno
  • příjmení
  • heslo
  • členské číslo PRCzA

zde můžete změnit Vaše stávající heslo nebo jej zadat, jestliže jste tak dosud neučinili.

Ostatní položky jsou používány pro automatické generování profilu v seznamu jezdců. V položce Vaše kariéra můžete zadat Vaše jezdecké úspěchy nejlépe po jednotlivých ročnících viz předloha, která se Vám automaticky připraví jestliže jste zatím tyto údaje nezadali.

Ve spodní části stránky prosím zaškrtněte jednotlivé disciplíny, které v rámci soutěží jezdíte. Disciplíny se automaticky použijí ve vašem profilu.

Jestliže jste vyplnili všechny povinné údaje a ostatní informace, které rozšíří vaš profilu, uložte vše tlačítkem ULOŽIT (je jedno, které z tlačítek použijete).

Jakmile jste přihlášeni k serveru, v pravém sloupci se na každé stránce zobrazuje Vaše jméno. Kliknete-li na něj, dostanete se k svému jezdeckému profilu, který můžete průběžně doplňovat dalšími informacemi a nebo ve spodní části můžete přidávat k svému profilu fotografie.

Fotografie

Nahrání fotografií na server provedete pomocí tlačítka PŘIDAT OBRÁZKY. Máte-li obrázky nahrané na server můžete tlačítkem UPRAVIT OBRÁZKY měnit jejich pořadí nebo popisky u jednotlivých fotografií. První fotografie v pořadí se používá jako hlavní fotografie jezdeckého profilu, ostatní fotografie se zobrazují dole pod profilem.

Pro jakýkoliv dotaz neváhejte kontaktovat správce webu nebo někoho z organizační složky PRCzA.