PARTNEŘI PRORODEO TOUR

BUDVAR

Český akciový pivovar, přímý právní předchůdce dnešního Budějovického Budvaru, který byl založen 15. dubna 1895, před 120 lety. Vaření piva má v Budějovicích tradici, která žije už 750 let.

STRABAG

Společnost STRABAG a.s., která je součástí evropského koncernu STRABAG SE, patří mezi největší české stavební společnosti. Společnost působí v oblasti dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství.

Společnost EUROALARM, spol. s r. o.

byla založena v druhé polovině roku 1992 jako importér a specializovaný velkoobchod zabezpečovací technikou. Dnes Euroalarm patří bezesporu mezi největší dodavatele zabezpečovací techniky v České republice s obchodními partnery po celém světě. EUROALARM® = komplexní řešení v bezpečnostním průmyslu. Vyžádejte si nabídku kamerových systémů pro ochranu vašeho majetku i vašich zvířat!

SRUBY RAJEC, s. r. o.

Srubové domy jsou stavěny zejména kvůli svým tepelným vlastnostem. Dřevo také není tak náročné na zpracování. Dřevěné srubové domy jsou velmi lehké a pevné oproti stavbám z cihel a betonu.

Dřevěné stavby se díky vlastnostem dřeva ohřívají pozvolna, kdy se rychle ohřeje vzduch, dřevo naakumuluje teplo, které se pak pomalu vydává, protože se ohřívá pouze tenká vrstva dřeva. Sruby se nejčastěji staví z borovicového, modřínového a smrkového dřeva.


Eliott sr.o.

Český výrobce certifikovaných kosmetických a veterinárních přípravků pro koně značky Eliott®.

 

NovaEqui

NovaEqui - jedinečné české müsli pro všechny typy koní s psylliem Dr.Popova

STROM PRAHA

Profesionální zemědělská, zahradní, komunální a golfová technika.

Plzeňský kraj

Svou rozlohou je Plzeňský kraj třetím největším krajem v České republice, avšak počtem obyvatel se řadí na deváté místo. Na celkovém počtu obyvatel České republiky se podílí 5,4%.

Propagační podnik

Firma byl založena v roce 1992 se zaměřením na výrobu reklamy. V posledních letech se zabývá výrobou světelných reklam, stínící techniky, gastroo nábytku a výrobou atypických reklam. Zajišťuje polepy dopravních prostředků, výloh, deskových materiálů digitálním tiskem i plotterovou grafikou.


AGROFERT PARK Pardubice

Dostihový spolek, a.s. - pořádání dostihů na pardubickém závodišti.

Další partneři: