PARTNEŘI PRORODEO TOUR

BUDVAR

Český akciový pivovar, přímý právní předchůdce dnešního Budějovického Budvaru, který byl založen 15. dubna 1895, před 120 lety. Vaření piva má v Budějovicích tradici, která žije už 750 let.

 

STRABAG

Společnost STRABAG a.s., která je součástí evropského koncernu STRABAG SE, patří mezi největší české stavební společnosti. Společnost působí v oblasti dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství.

 

 

Plzeňská teplárenská - více než energie

Plzeňská teplárenská, a.s. je největším výrobcem a dodavatelem tepelné energie v Plzni a Plzeňském kraji.

Společnost EUROALARM, spol. s r. o.

byla založena v druhé polovině roku 1992 jako importér a specializovaný velkoobchod zabezpečovací technikou. Dnes Euroalarm patří bezesporu mezi největší dodavatele zabezpečovací techniky v České republice s obchodními partnery po celém světě. EUROALARM® = komplexní řešení v bezpečnostním průmyslu. Vyžádejte si nabídku kamerových systémů pro ochranu vašeho majetku i vašich zvířat!


Eliott sr.o.

Český výrobce certifikovaných kosmetických a veterinárních přípravků pro koně značky Eliott®.

 

STROM PRAHA

Profesionální zemědělská, zahradní, komunální a golfová technika.

Propagační podnik

Firma byl založena v roce 1992 se zaměřením na výrobu reklamy. V posledních letech se zabývá výrobou světelných reklam, stínící techniky, gastroo nábytku a výrobou atypických reklam. Zajišťuje polepy dopravních prostředků, výloh, deskových materiálů digitálním tiskem i plotterovou grafikou.Další partneři: