Newsletter

Chcete být mezi prvními, kteří se dozví  nejaktuálnější informace o jednotlivých akcích PRORODEO TOUR?  Pro Váš  komfort máte možnost se přihlásit k odběru  newsletteru přímo do Vaší e-mailové schránky.

Přihlášení k odběru

 

Položky označené * jsou povinné.


Vyplněním tohoto formuláře a stisknutím tlačítka "Odeslat" souhlasím se zpracováním osobních údajů a se zařazením do databáze sdružení Pro Rodeo Czech Association o.s.; Dnešice E1, PSČ 334 43; IČ: 22875379 , jakož i s tím, že toto sdružení jako správce osobních údajů může na základě písemné smlouvy dle zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pověřit zpracováním třetí osobu. Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje mohou být použity k marketingovým účelům sdružení Pro Rodeo Czech Association o.s., čímž se rovněž rozumí zasílání informací do mé e-mailové schránky ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., a to až do odvolání mého souhlasu.

Ověření mailové adresy

Po přihlášení se k odběru Newsletterů, prosím zkontrolujte mailovou schránku. Bude vám doručen kontrolní mail, jehož potvrzením bude proces přihlášení dokončen.

Odhlášení odběru newsletterů

V každém zaslaném Newsletteru, je ve spodní části mailu proklik na automatické odhlášení odběru. Odběrem Newsletteru se vůdči Pro Rodeo Czech Association o.s. nikterak nezavazujete.