Rekordy PRCzA

třída YOUTH

Barrel Race      | 15,215   Angelika Lamch | Galloway farma Roupov 2017

Pole Bending    | 23,357   Kristýna Hlavínová | aréna Svinčice 2013

Cattle Penning  | 15,52 Simona Laštovková | Galloway farma Roupov 2017

Trailer Loading  | 25,63 Kristýna Stříbrná a Tereza Chamradová| Halter Valley Dnešice 2017

Team Penning   | 52.22 x 3 kusy Simona Laštovková, Kristýna Stříbrná a Tereza Chamradová | Halter Valley Dnešice 2017

Team Sorting | 98,59 x 4 kusy Simona Laštovková, Julie Selicharová a Pavel Laštovka | Pardubice 2015

třída OPEN

Barrel Race | 15,021 Kristýna Tesařová | Závodiště Pardubice 2016

Pole Bending | 22,41 Dana Provazníková | Halter Valley Dnešice 2010

Cattle Penning | 13,94 Vladimír Šedivý | Galloway farma Roupov 2017

Trailer Loading | 21,72   J.A. De Camargo / R. Santana | Galloway farma Roupov 2012

Team Penning | 24,02 x 3 kusy Andrej Posselt, Petr Stříbrný a Marek Zábranský | Halter Valley Dnešice 2015

Team Penning OPEN | 27,82 x 3 kusy Cléa Noel, Faustine Noel a Stéphane Noel | Halter Valley 2019

Team Penning LIMITED | 24,26 x 3 kusy Roman Belšán, Marie Grygerová a Kateřina Šoltysová | Halter Valley 2019

Team Sorting | 77,46 x 10 hlav Peter Dula, Branislav Šablatúra a Zuzana Staššíková | Ježkův Mlýn Hoštka 2014

Ranch Sorting | 69,92 x 10 kusů Šárka Janečková a Zdeněk Janeček | Galloway farma Roupov 2017

Ranch Sorting OPEN | 52,13 x 10 kusů Stéphane Noel a Theo Balembois | Halter Valley 2019

Ranch Sorting LIMITED | 55,55 x 10 kusů Eliška Nyklová a Simona Laštovková | Halter Valley 2021

Team Roping | 6,97 Mike Jackson a Ronny Huebke | Halter Valley Dnešice 2015

Team Roping OPEN | 9,19 Petra Mikasová a Jiří Jankásek | Halter Valley 2021

Team Roping LIMITED | 9,91 Tomáš Cheníček a Jarek Gmurczyk | Halter Valley 2020

Ranch Cutting | 97 points 138,10 Václav Vacík | Fox Riders Ranch 2011 

Ranch Cutting | 87,25 bodů v čase 88,95 Zdeněk Géba | Ježkův Mlýn Hoštka 2014 (po úpravě pravidel)

Ranch Cutting (dle pravidel AQHA)| 77,5 bodu shodně Jiří Jaroš a Marina Malinová | Halter Valley 2020

Ranch Roping | 5,79 Klára Patová | Galloway farma Roupov 2016

California Ranch Roping | 9,82 Klára Patová a Milan Pata | Pardubice 2015

Calf Roping | 1,68 Milan Pata | Halter Valley Dnešice 2009 (bez opuštění boxu-následná úprava pravidel)

Calf Roping | 2,22 Milan Pata | Halter Valley Dnešice 2010 (s bariérou startovního boxu)

Breakaway Calf Roping | 2,11 Klára Patová | Halter Valley Dnešice 2015

Calf Branding | 38,83 Jan Ryba, Milan Pata a Marek Zábranský  | Halter Valley Dnešice 2015

Steer Wrestling | 7,73 Vladimír Šedivý | Halter Valley Dnešice 2010

 

Wrangler NFR Rekordy

Rekordy zajeté na Národním finále v Thomas & Mack Center.

Barrel Race

Zatím nejrychlejší čas 13.37 sec zajela v roce 2013 Talyor Jacob s koněm Honor Thy Frenchman, známým pod přezdívkou Bo. Na setinu vteřiny stejný čas pak zajela i Amberleigh Moore s klisnou CP Dark Moon známou pod přezdívkou Paige v roce 2016.

Calf Roping

Časový rekord 6.5 sec drží Cody Ohl z roku 2003.

Steer Wrestling

Rekord z roku 1986 drží Steve Duhon, který dokončil disciplínu v čase 3.0 sec.

Team Roping

Rekord 3,3 sec drží Chad Masters (hlavař) a Jade Corkill (nohař), zajeli jej v roce 2009.

Bull riding

V roce 2001 zajel Cody Hancock na býkovy jménem Diamond G’s Mr. USA jízdu, za kterou získal 96 bodů, čímž pokořil 25 let starý rekord.

Prvním bull riderem, který kdy dokončil všech deset finálových jízd, byl Jim Sharp v roce 1988.