Vítejte v novém fanshopu

Vítejte v novém fanshopu

Tak přeci :)

S nadsázkou se dá říci, že po letech jsme se konečně dočkali vlastního fanshopu. V současné době začínáme stránky plnit různými předměty, které budeme postupně doplňovat. První kousky originální kolekce PRCzA si již můžete prohlédnout či objednat. Můžete se ale těšit na další nové motivy, ale i netradiční oděvy. Během letošního roku se poprvé odprezentuje i kolekce NFPR, která se bude každým rokem měnit souběžně i s originálním motivem tohoto finálového závodu. Máme toho připraveno ještě spousty, ale rádi bychom Vám to dávkovali po částech :)

Pokud jste naším fanouškem, vyberete si z rozšiřující se kolekce PRCzA, pokud jste jen fanda westernu a rodea, bude k dispozici kolekce s všeobecnou rodeovou tématikou. Novinkou bude i služba pro členy PRCzA, pro něž se připravují speciální kolekce na přání a zvýhodněná služba - zajištění vlastních motivů a textilu.

Všechno ale popořádku. Prozatím je tu shop, a již je z čeho vybírat. Veškeré novinky se včas dozvíte, nejen zde přes Newsletter, ale i na Facebooku, Instagramu, potažmo na stránkách www.prorodeo.cz.

Archiv starších zpráv