Výsledky jednotlivých kol

datum název
30. 9. 2017 Finále / 9. kolo Halter Valley Dnešice
9. 9. 2017 8. kolo Halter Valley Dnešice
19. 8. 2017 7. kolo Halter Valley Dnešice
5. 8. 2017 6. kolo Halter Valley Dnešice
29. 7. 2017 5. kolo Galloway farma Roupov
24. 6. 2017 POZOR ZMĚNA : 4. kolo Halter Valley Dnešice ProRodeo Tour + NBHA
10. 6. 2017 3. kolo Halter Valley Dnešice
13. 5. 2017 2. kolo Halter Valley Dnešice
29. 4. 2017 1. kolo Halter Valley Dnešice

Průběžné pořadí 2017

Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v dobytkářských disciplínách JUNIOR All Around
jezdecbody jezdkyněbody jezdecbody
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
77 Šárka Janečková
WHIZ DOC POCO JAC
75 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
72
Zdeněk Janeček
Pepto Steady Hickory
63 Štěpánka Stříbrná
Miss Dual Style
63 Tereza Rašková
My Sweet Lady Jane
54
Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
29 Zuzana Brůjová
Miss Rose Fella
61 Tereza Chamradová
Markýz
40
Šimon Šebek
Diesel
23 Michaela Janečková
JD COLORD CAT
47 Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
33
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
22 Šárka Janečková
Pepto Steady Hickory
34 Kristýna Stříbrná
Ashley Silver Way
24
Míra Hlaváček
Double DJ Cat
20 Hana Husová
Remedys Scoot Kendy
24 Angelika Lamch
DRR Fancys Pearl
20
Andrej Posselt
Boogies Catalyst
19 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
22 Lucie Kratochvílová
Karino
15
Libor Hrzán
Swanky San Bar
18 Barbora Němečková
Presley daky joe
21 Adéla Finkousová
Miriam
12
Jerri Adriani De Camargo
cheyenne
14 Kristýna Stříbrná
Ashley Silver Way
15 Petra Freyová
Tamara
8
Michal Sládek
Shez Gunner Kiss
13 Štěpánka Stříbrná
Ashley Silver Way
15 Nikola Kratochvílová
Torri
7
Jiří Jankásek
SMARTEST LIL HARRY
13 Zuzana Brůjová
WHIZ DOC POCO JAC
13 Marek Dvořák
Hombre Gingle Belle
4
Vladimír Šedivý
Shock Time
12 Simona Laštovková
AVN JOSELITA CD DUAL
11 Veronika Voborová
Highlight Cindy
2
Vladimír Šedivý
Eddie Shock Time
10 Tereza Chamradová
Markýz
11 Aneta Lipenská
Port
2
Petr Stříbrný
Miss Dual Style
10 Lenka Haladová
Way To Little Lena
10 Borys Bilski
Smile Man Go
1
Jan Löwy
Surprise Boogie
10 Andrea Krejčíková
Benjamin
10 Elisabeth Sigmundová
Port
1
Petr Stříbrný
Smooth Cool Hickory
9 Barbora Němečková
NICOLAS COOKIE CASH
9
Štěpán Beneš
paja
8 Andrea Hošková
Smart Little Joseph
7
Jarek Gmurcsyk
Colorado-Mecoms Way
7 Lenka Čelikovská
Kam Little Country
7
Peter Dula
Peptos Playmate 2013
7 Tereza Chamradová
Boogies Catalyst
6
Josef Čelikovský
Olena Dream Bar
7 Barbora Bašová
Shantal
6
Bohuslav Kolář
Shez Gunner Kiss
7 Emma Mičurová
KAM Mary Soláno
6
Marek Bezděk
Sheila Sweet Jacs
7 Iveta Šedivá
Fontána
6
Ondřej Konvalin
Presley daky joe
6 Adéla Molčanová
KAM Mary Soláno
5
Josef Daněk
Slik Water
6 Barbora Bašová
Kam Icecream
5
Peter Dobeš
WAS BORN TOBE COWBOY
6 Barbora Bašová
Kam Mary Solano
4
Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
6 Iveta Šedivá
Shock Time
4
Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
5 Tereza Čejchanová
Valentino Rossi
4
Jarek Gmurcsyk
Smart Didit
5 Helena Moravcová
Selkirk
4
Jarosłav Bilski
DRR Fancys Pearl
5 Eliška Nyklová
Arh Boogie O´Rima
4
Jarosłav Bilski
Jad Rock Boogie
5 Šárka Brymová
My Sweet Lady Jane
4
Zdeněk Géba
Diesel
4 Tereza Čejchanová
paja
3
Radek Holub
Jad Rock Boogie
4 Sára Křesinová
Colledaro
3
Ladislav Kišš
Sunny Dream Boy
4 Barbora Němečková
Miss Rose Fella
3
Andrej Posselt
Markýz
3 Adéla Molčanová
Samír 22/ Silná
3
Luboš Chamrad
Markýz
3 Tereza Čejchanová
Black Lady Jay
3
Marek Molčan
Kam Icecream
3 Veronika Havlišová
Black Lady Jay
2
Štefan Škombár ml.
MISS OFF LEDA
1 Dominika Nová
Holly Hanna Magic
2
Dominik Libicki
CDS BET ON TROUBLE
1 Petra Mikasová
CDS BET ON TROUBLE
2
Jarosłav Bilski
Sato Reinforce Jet
1 Monika Týglová
Apache Ghost Flash
1
Jiří Jankásek
Benjamin
1 Lenka Čelikovská
Olena Dream Bar
1
Jozef Žilinec ml.
RG Hollywood Ragee
1 Klára Patová
Kam Little Country
1

Tereza Veselá
Erzebet Luljeta Dee
1

Eliška Nyklová
Holly Hanna Magic
1

Emma Mičurová
Shantal
1

Andrea Krejčíková
SMARTEST LIL HARRY
1

 
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v lasařských diciplínách  
jezdecbody jezdkyněbody
Marek Zábranský
Brenda
56 Monika Týglová
Apache Ghost Flash
33    
Dominik Libicki
CDS BET ON TROUBLE
36 Petra Součková
Of All Time Bar
19    
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
33 Petra Mikasová
Jad Rock Boogie
19    
Pavel Laštovka
Sara Genuine Smartaz
29 Klára Patová
Sioux City Hollywood
12    
Jerri Adriani De Camargo
cheyenne
22 Petra Mikasová
Zan sea bar
11    
Šimon Šebek
Diesel
18 Klára Patová
Zan sea bar
9    
Libor Hrzán
Swanky San Bar
17 Petra Mikasová
Michelle ma belle
8    
Michal Sládek
Shez Gunner Kiss
17 Helena Kašperová
Michelle ma belle
7    
Radek Holub
Jad Rock Boogie
16 Klára Patová
Of All Time Bar
5    
Vladimír Šedivý
Shock Time
13 Klára Patová
Smille Indy Bee
4    
Marek Bezděk
Sheila Sweet Jacs
12 Monika Týglová
Michelle ma belle
4    
Dominik Libicki
Jad Rock Boogie
12 Andrea Krejčíková
Benjamin
3    
Vlastimil Kozlovský
Nancy Miss Dream
8 Michaela Jokešová
Selkirk
2    
Milan Pata
Sioux City Hollywood
7 Veronika Provazníková
Rudhas Hickory Nic
2    
Marcus Jacubietz
cheyenne
6 Dominika Nová
Holly Hanna Magic
1    
Jerri Adriani De Camargo
paja
6 Helena Moravcová
Selkirk
1    
Vlastimil Kozlovský
Of All Time Bar
6
   
Štěpán Beneš
paja
5
   
Radek Holub
Michelle ma belle
5
   
Dieter Klocke
Silent Black Sun
5
   
Radek Holub
CDS BET ON TROUBLE
5
   
Jarek Gmurcsyk
Colorado-Mecoms Way
5
   
Radek Holub
Zan sea bar
5
   
Lukáš Ruta
Crazy Daisy Bar
4
   
Milan Pata
Swanky San Bar
3
   
Jarek Gmurcsyk
Smart Didit
3
   
Jiří Jankásek
SMARTEST LIL HARRY
3
   
Aleš Hudák
Prince Hollywood Jac
2
   
Marek Žilinec
AH Smart Blues Peppy
1
   
TEAM ROPING hlavaři TEAM ROPING nohaři  
jezdecbody jezdecbody
Jan Ryba 33 Milan Pata 29    
Antonín Frinta 24 Marek Zábranský 25    
Jiří Jankásek 9 Klára Patová 13    
Helena Kašperová 7 Radek Holub 12    
Milan Pata 7 Zdeněk Géba 11    
Andrea Krejčíková 6 Jakub Kutnar 8    
Jakub Kutnar 6 Marta Krmelová 4    
Tomáš Kutnar 5 Monika Týglová 3    
Petra Mikasová 4    
Vlastimil Kozlovský 2    
Libor Hrzán 2