VÝSLEDKY - 1. kolo ProRodeo Tour

30. 4. 2016 - 1. 5. 2016

Vypsané disciplíny JUNIOR:

Team Penning  |  Barrel Race  |  Cattle Penning

Vypsané disciplíny OPEN:

 |  Breakaway Calf Roping  |  Barrel Race  |  Cattle Penning  |  Trailer Loading  |  Team Penning  |  Ranch Cutting  |  Ranch Roping  |  Team Roping - hlavaři  |  Team Roping - nohaři
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v dobytkářských disciplínách JUNIOR All Around
jezdecbody jezdkyněbody jezdecbody
Bohuslav Kolář
Smille Indy Bee
13 Zuzana Brůjová
Miss Rose Fella
10 Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
12
Michal Sládek
Shez Gunner Kiss
10 Šárka Janečková
WHIZ DOC POCO JAC
9 Kristýna Stříbrná
Rosie Silver Way
11
Andrej Posselt
Rosie Silver Way
6 Sára Křesinová
Athen Del Shorty Star
7 Tereza Chamradová
Coda Silver Way
10
Jiří Jaroš
RH Diablo Kid
5 Barbora Němečková
NICOLAS COOKIE CASH
7 Šimon Šebek
Diesel
10
Jiří Jankásek
SMARTEST LIL HARRY
4 Andrea Hošková
Markýz
7 Petra Dufková
Joe Striped Back
10
Zdeněk Janeček
Pepto Steady Hickory
4 Šárka Janečková
Pepto Steady Hickory
6 Petra Dufková
Jay Doly Cash
9
Marek Zábranský
Brenda
3 Kristýna Stříbrná
Rosie Silver Way
4 Dominika Nová
Colledaro
6
Petr Stříbrný
Ashley Silver Way
3 Michaela Jokešová
Nett
4 Simona Laštovková
Sara Genuine Smartaz
6
Andrej Posselt
Markýz
3 Andrea Krejčíková
Benjamin
4 Šimon Šebek
AVN JOSELITA CD DUAL
4
Pavel Laštovka
AVN JOSELITA CD DUAL
2 Štěpánka Stříbrná
Miss Dual Style
4 Pavel Laštovka
Sara Genuine Smartaz
4
Marek Bezděk
Pretty Nics
1 Lída Kadlecová
Colledaro
3 Anna Bláhová
Silver Honey Magic
4
Jerri Adriani De Camargo
cheyenne
1 Lucie Zeithamer
Guerra
3   
Milan Pata
Smille Indy Bee
1 Nikol Tejmerová
Končiny Aranka Star
2   

 
Nejproduktivnější jezdec/jezdkyně v lasařských diciplínách  
jezdecbody jezdkyněbody
Radek Holub
Zan sea bar
8 Klára Patová
Sioux City Hollywood
1    
Milan Pata
Sioux City Hollywood
7 Klára Patová
A Bizzi Wizzi
1    
Jiří Jaroš
RH Diablo Kid
6       
Jan Ryba
Whinny Blue Gun
6       
Jerri Adriani De Camargo
cheyenne
5       
Jan Ryba
A Bizzi Wizzi
5       
Šimon Šebek
Diesel
3       
TEAM ROPING hlavaři TEAM ROPING nohaři  
jezdecbody jezdecbody
Petra Mikasová 7 Marek Zábranský 8    
Jiří Jankásek 5 Zdeněk Géba 5    
Andrea Krejčíková 4 Milan Pata 4    
Zdeněk Géba 3 Marie Končelová 4    
Jan Ryba 2