PARTNEŘI PRORODEO TOUR

STRABAG

Společnost STRABAG a.s., která je součástí evropského koncernu STRABAG SE, patří mezi největší české stavební společnosti. Společnost působí v oblasti dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství.

Propagační podnik

Firma byl založena v roce 1992 se zaměřením na výrobu reklamy. V posledních letech se zabývá výrobou světelných reklam, stínící techniky, gastroo nábytku a výrobou atypických reklam. Zajišťuje polepy dopravních prostředků, výloh, deskových materiálů digitálním tiskem i plotterovou grafikou.

BUDVAR

Český akciový pivovar, přímý právní předchůdce dnešního Budějovického Budvaru, který byl založen 15. dubna 1895, před 120 lety. Vaření piva má v Budějovicích tradici, která žije už 750 let.

Společnost EUROALARM, spol. s r. o.

byla založena v druhé polovině roku 1992 jako importér a specializovaný velkoobchod zabezpečovací technikou. Dnes Euroalarm patří bezesporu mezi největší dodavatele zabezpečovací techniky v České republice s obchodními partnery po celém světě. EUROALARM® = komplexní řešení v bezpečnostním průmyslu.

 

Bodit Tachov s.r.o.

 

NovaEqui

NovaEqui - jedinečné české müsli pro všechny typy koní s psylliem Dr.Popova

KOSCH

Kosch s.r.o., výhradní dovozce přepravníků Ifor Williams, zajišťuje prodej servis a náhradní díly pro přepravníky na koně, hospodářská zvířata, ale také přepravníky mechanizace a sklápěčky

 

John DEERE

Profesionální zemědělská, zahradní, komunální a golfová technika.

Four ROSES

Four Roses je označován za nejlehčí a nejjemnější americký bourbon. Díky své přístupné, velmi jemné chuti je vhodný mimo jiné i pro míchání koktejlů. Four Roses Single Barrel – Stáčí se vždy pouze z jednoho sudu. Každá láhev je unikátní a je označena číslem sudu a datem stáčení.


AGROFERT PARK Pardubice

Dostihový spolek, a.s. - pořádání dostihů na pardubickém závodišti.


COWBOY'S LIVESTYLE MAGAZINE - WESTERN & RODEO

Původní česko-slovenský tištěný magazín o moderním westernovém životním stylu a rodeovém sportu.


Eliott sr.o.

Veterinární a kosmetikcé přípravky pro koně.

Další partneři: