2016

třída YOUTH

Barrel Race | 15,929 Dominika Nová | 4. kolo Závodiště Pardubice
Cattle Penning | 17,19 Pavel Laštovka | 4. kolo Závodiště Pardubice
Trailer Loading | 31,83 Tereza Rašková  + Dominika Nová | Finále Halter Valley Dnešice
Team Penning | 70,87 x 3 kusy Pavel Laštovka + Anna Bláhová + Šimon Šebek | Finále Halter Valley Dnešice
Team Sorting | 100,25 x 4 kusy Simona Laštovková + Pavel Laštovka+ Šimon Šebek | 3. kolo Halter Valley Dnešice 
 

třída OPEN

Barrel Race | 15,021 Kristýna Tesařová | 4. kolo Závodiště Pardubice
Cattle Penning | 17,22 Šárka Janečková | 3. kolo Halter Valley Dnešice
Team Penning |  36,29 x 3 kusy Andrej Posselt + Petr Stříbrný + Marek Zábranský | 1. kolo Halter Valley Dnešice
Team Sorting | 106,93 x 10 kusů Barbora Němečková + Sára Křesinová + Šárka Janečková | 5. kolo Galloway farma Roupov
Ranch Cutting | 84 body v čase 99,79 Jiří Jaroš | 2. kolo Halter Valley Dnešice
Ranch Roping | 5,79 Klára Patová | 5. kolo Galloway farma Roupov
California Ranch Roping | 13,73 Monika Týglová + Marek Zábranský | 2. kolo Halter Valley Dnešice
Breakaway Calf Roping | 2,14 Milan Pata | 2. kolo Halter Valley Dnešice
Team Roping | 7,20 Milan Pata a Jakub Kutnar | 3. kolo Halter Valley Dnešice
Calf Branding | 40,54 Milan Pata+Jan Ryba+Marek Zábranský | 6. kolo Halter Valley Dnešice
Ranch Sorting | 88,93 x 9 kusů Štěpánka Stříbrná + Petr Stříbrný 
Trailer Loading | 25,43 Zuzana Kunclová + Kristýna Stříbrná  | 3. kolo Halter Valley Dnešice

 

2015

třída YOUTH

Barrel Race | 16,993 Pavel Laštovka AVN Joselita CD Dual | 2. kolo České Budějovice
Trailer Loading | 26,330 Šárka Janečková a Kristýna Stříbrná | finále Halter Valley Dnešice
Cattle Penning | 21,050 Kristýna Stříbrná Rosie Silver Way | 4. kolo Pardubice
Team Penning | 66,79 x 3 kusy Šárka Janečková a Kristýna Stříbrná| 4. kolo Pardubice
Team Sorting | 98,59 x 4 kusy Simona Laštovková, Julie Selicharová a Pavel Laštovka| 7. kolo Galloway farma Roupov

třída OPEN

Barrel Race | 16,492 Klára Patová Sioux City Hollywood | 2. kolo České Budějovice 
Cattle Penning | 18,75 Petr Stříbrný Ashley Silver Way | finále Halter Valley Dnešice
Trailer Loading | 23,00 Lucie Pešicová a Milan Pata | 3. kolo Halter Valley Dnešice
Team Penning | 24,02 x 3 kusy Andrej Posselt, Petr Stříbrný a Marek Zábranský | finále Halter Valley Dnešice
Team Sorting | 95,66 x 10 kusů Šárka Janečková, Barbora Němečková a Sára Křešinová | 7. kolo Galloway farma Roupov
Ranch Sorting | 63,85 x 5 kusů Šárka Janečková a Petr Stříbrný | 9. kolo Halter Valley Dnešice
Ranch Cutting | 85,75 bodu x 109,77 Václav Vacík My Mom Won It All Itsy | finále Halter Valley Dnešice
Ranch Roping | 7,36 Jan Ryba Whinny Blue Gun | finále Halter Valley Dnešice
California Ranch Roping | 9,82 Klára Patová a Milan Pata | 4. kolo Pardubice
Breakaway Calf Roping | 2,11 Klára Patová Sioux City Hollywood | 1. kolo Halter Valley Dnešice
Team Roping | 6,97 Mike Jackson a Ronny Huebke | 8. kolo Halter Valley Dnešice
Calf Branding | 38,83 Jan Ryba, Milan Pata a Marek Zábranský | 5. kolo Halter Valley Dnešice

 

2014

třída YOUTH

Barrel Race | 16,173 Kristýna Hlavínová Eso One Osteo | 2. kolo České Budějovice
Trailer Loading | 32,36 Anna Bláhová a Lucie Pešicová | 2. kolo České Budějovice
Cattle Penning | 19,92 Kristýna Hlavínová Eso One Osteo | finále Halter Valley Dnešice
Team Penning | 33,85 x 2 kusy Siona Laštovková, Šárka Janečková a Pavel Laštovka | 4. kolo Ježkův mlýn Hoštka

třída OPEN

Barrel Race | 15,763 Kristýna Hlavínová Eso One Osteo | 2. kolo České Budějovice 
Cattle Penning | 16,21 Peter Dula Pepitas Shining Star | 9. kolo Halter Valley Dnešice
Trailer Loading | 27,20 Zuzana Dachová a Andrej Posselt | 4. kolo Ježkův mlýn Hoštka
Team Penning | 30,13 x 3 kusy Zuzana Dachová, Štěpánka Stříbrná a Zuzana Kunclová | 2. kolo České Budějovice
Team Sorting | 77,460 Zuzana Staššíková, Peter Dula a Branislav Šablatúra | 4. kolo Ježkův mlýn Hoštka
Ranch Sorting | 68,53 x 6 kusů Zuzana Staššíková a Branislav Šablatúra | 4. kolo Ježkův mlýn Hoštka
Ranch Cutting | 87,25 bodů Zdeněk Géba AVN Joselita CD Dual | 4. kolo Ježkův mlýn Hoštka
Ranch Roping | 6,22 Milan Pata Sioux City Hollywood | 9. kolo Halter Valley Dnešice
California Ranch Roping | 13,93 Marek Zábranský a Vladimír Šedivý | 6. kolo Pardubice
Calf Roping | 2,75 Radek Holub CHelsea Little Bar | 3. kolo Ranch 13 Nemšová
Team Roping | 7,56 Milan Pata a Zdeněk Géba| 8. kolo Halter Valley Dnešice
Calf Branding | 70,90 Bohumila Dufková, Petra Mikasová a Radek Holub | 5. kolo Halter Valley Dnešice

 

2013

třída YOUTH

Barrel Race | 15,367 Kristýna Hlavínová Eso One Osteo | 5. kolo Brno
Trailer Loading | 27,84 Eliška Nyklová a Tereza Gondášová | 3. kolo České Budějovice
Cattle Penning | 16,52 Kristýna Hlavínová Eso One Osteo | 5. kolo Brno

třída OPEN

Barrel Race | 15,032 Klára Patová Lucky Pepy Jack | 6. kolo Equipark Svinčice
Cattle Penning | 17,15  Radek Holub Chelsea Little Bar | 7. kolo Pardubice
Trailer Loading | 22,95 Peter Dula a Branislav Šablatúra | 3. kolo České Budějovice
Team Penning | 32,95 x 3 kusy Petr Stříbrný, Marek Zábranský a Andrej Posselt | 7. kolo Pardubice
Team Sorting | 86,62 x 10 kusů  Engi Dobešová, Peter Dula a Branislav Šablatúra | 10. kolo Ranch 13 Nemšová
Ranch Cutting | 95 bodů x 123,58 Jiří Jaroš RH Diablo Kid | 5. kolo Brno
Ranch Roping | 8,26 Antonín Frinta Great Red BH | finále Halter Valley Dnešice
California Ranch Roping | 15,78 Petra Mikasová a Radek Holub | 10. kolo Ranch 13 Nemšová
Calf Roping | 2,63 Klára Patová Sioux Citty Hollywood | 3. kolo České Budějovice
Team Roping | 7,32 Jan Ryba a Jakub Kutnar | finále Halter Valley Dnešice

 

2012

třída YOUTH

Barrel Race | 16,208 Tereza Gondášová Ultima Dream | El Paso
Pole Bending | 23,737 Petra Mikasová Presley Daky Joe | Halter Valley Dnešice
Trailer Loading | 45,81 Lucie Pešicová a Linda Rybová | Halter Valley Dnešice
Cattle Penning | 20,62 Lucie Pešicová Scooters Sally Moon |

třída OPEN

Barrel Race | 16,208 Tereza Gondášová Ultima Dream | El Paso
Cattle Penning | 15,79  Radek Holub Presley Daky Joe | Halter Valley Dnešice
Trailer Loading | 21,72 Renato Santana a Jerri Adriani De Camargo | Galloway farma Roupov
Team Penning | 44,79 x 3 kusy Zuzana Dachová, Kateřina Vymazalová a Zuzana Kunclová | Halter Valley Dnešice
Team Sorting | 93,87 x 10 kusů  Petr Stříbrný, Marek Zábranský a Andrej Posselt | České Budějovice
Ranch Cutting | 91,5 bodu x 116,18 Johana Jarošová  RH Diablo Kid | El Paso
Ranch Roping | 6,50 Radek Holub Topsail Lucero Jeff | Halter Valley Dnešice
California Ranch Roping | 9,84 Milan Pata a Dieter Klocke | Halter Valley Dnešice
Calf Roping | 2,73 Milan Pata Sioux Citty Hollywood | Galloway farma Roupov
Steer Wrestling | 7,79 Radek Holub Topsail Lucero Jeff | Topsail Lucero Jeff

 

2011

třída YOUTH

Barrel Race | 17,305   Kristýna Hlavínová | aréna Halter Valley
Pole Bending | 24,256   Petr Mikasová | aréna Halter Valley
Cattle Penning | 19,27   Václav Procházka | aréna Halter Valley
Trailer Loading | 35,66   Z. Kunclová / V. Procházka | aréna Halter Valley

třída OPEN

Barrel Race | 16,018   Petra Čechová | aréna Halter Valley 
Pole Bending | 22,606   Dana Provazníková | aréna El Paso
Cattle Penning | 15,69   Miroslav Hlaváček | aréna Halter Valley
Trailer Loading | 35,15   J.A. De Camargo / R. Santana | aréna Halter Valley
Team Penning | 0:36,43 x 3   Z. Janeček / J. Baroš / B. Kolář | aréna El Paso
Team Sorting | 1:25,02 x 10   M. Zábranský / A. Posselt / P. Stříbrný | aréna El Paso
Ranch Cutting | 97 points 138,10   Václav Vacík | aréna Fox Riders Ranch
Ranch Roping | 7,00   Vladimír Šedivý | aréna El Paso
California Ranch Roping | 13,53   J.A. De Camargo / R. Santana | aréna Halter Valley
Calf Roping | 2,89   Milan Pata | aréna Malenice
Steer Wrestling | 10,01   Vladimír Šedivý | aréna Halter Valley

2010

třída YOUTH

Barrel Race | 19,55   Klára Patová | aréna Halter Valley
Pole Bending | 26,26   Andrea Čejdová | aréna Halter Valley
Cattle Penning | 30,17   Zuzana Kunclová | aréna Halter Valley
Trailer Loading | 35,09  L.Rybová / K.Patová | aréna Halter Valley

třída OPEN

Barrel Race | 17,66   Petra Čechová | aréna Halter Valley 
Pole Bending | 22,41   Dana Provazníková | aréna Halter Valley
Cattle Penning | 14,21   Zdeněk Géba | aréna Halter Valley
Trailer Loading | 23,47   M. Zábranský / P. Stříbrný | aréna Halter Valley
Team Penning | 0:41,54 x 3   Z. Janeček / J. Baroš / B. Kolář | aréna Halter Valley
Team Sorting | 1:56,17 x 10   Z.Géba / K.Skalická / V.Vacík | aréna Halter Valley
Ranch Roping | 7,12   Vladimír Šedivý | aréna Halter Valley
Calf Roping | 2,22   Milan Pata | aréna Halter Valley
Steer Wrestling | 7,73   Vladimír Šedivý | aréna Halter Valley

2009

třída YOUTH

Barrel Race | 19,37   Klára Patová | aréna Halter Valley
Pole Bending | 26,25   Klára Patová | aréna Halter Valley
Cattle Penning | 32,54   Zuzana Kunclová | aréna Halter Valley
Trailer Loading | 40,44   L.Rybová / T. Procházka | aréna Halter Valley

třída OPEN

Barrel Race | 17,67   Bára Bugárová | aréna Halter Valley
Pole Bending | 23,06   Vladimír Šedivý | aréna Halter Valley 
Cattle Penning | 15,22   Patrik Urban | aréna Halter Valley
Trailer Loading | 24,94   M. Zábranský / P. Stříbrný | aréna Halter Valley
Team Penning | 0:36,83 x 3   M.Brejlová / J.Jaroš / F.Netušil | aréna Halter Valley
Team Sorting | 2:22,56 x 9   L.Haladová / R.Belšán / Z.Géba | aréna Halter Valley
Ranch Roping | 13,02   Milan Pata | aréna Halter Valley
Calf Roping | 1,68   Milan Pata | aréna Halter Valley
Steer Wrestling | 15,84   Vladimír Šedivý | aréna Halter Valley